Tulokset Täydellinen - Pelkistetty 
 
  Kilpailu  JS-PU CUP 4-19    Tulostuspäivämäärä  15 joulukuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Pietarsaari    Tulostusaika  18:02   
  Järjestäjä  JS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  15 joulukuu 2019         
 
 
Laji 1, 25m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Edgar Huhtala  2000  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            24.81   
Oscar Tupeli  2003  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            24.85   
Linda Andersson  1980  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            49.34   
                     
 
Laji 2, 25m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Jessica Eklund  2003  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            20.03   
Emma Fagerholm  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            23.66   
Elsie Björkfors  2007  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            24.19   
Santra Suarez  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            25.10   
Ellen Forsén  2007  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            25.41   
Emilia Källman  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            25.47   
Daniela Rönnqvist  2006  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            26.31   
Jennifer Sundelin  2006  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            26.94   
Alice Sundberg  2009  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            28.13   
                     
 
Laji 3, 25m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Julian Mattson  2011  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            25.41   
Theo Eklund  2010  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            26.32   
Aaron Lempiäinen  2010  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            27.43   
Timofey Vashchenko  2007  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            27.54   
Kasper Suhonen  2009  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            28.19   
Jon Lundqvist  2010  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            29.47   
Elias Eklund  2010  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            30.50   
                     
 
Laji 4, 25m Selkäuinti erityisuim, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Edgar Huhtala  2000  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            33.22   
Linda Andersson  1980  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            45.60   
                     
 
Laji 5, 50m Selkäuinti N lic, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Iduna Höglund  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            1:08.34   
                     
 
Laji 6, 50m Selkäuinti M lic, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Ivar Eklund  2006  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            36.53   
Kasper Nyholm  2010  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            58.47   
                     
 
Laji 7, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Elsie Björkfors  2007  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            52.43   
Jennifer Sundelin  2006  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            57.02   
Santra Suarez  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            59.36   
Emilia Källman  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            1:04.18   
Emma Fagerholm  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            1:05.26   
                     
 
Laji 8, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Timofey Vashchenko  2007  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            1:05.90   
Julian Mattson  2011  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            1:06.29   
Aaron Lempiäinen  2010  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            1:07.39   
                     
 
Laji 9, 50m Rintauinti N lic, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Elin Ranja Helena Thodin  2005  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            48.63   
Anja Stephens  2006  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            50.89   
Vera Cantell  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            53.95   
Iduna Höglund  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            58.89   
                     
 
Laji 10, 50m Rintauinti M lic, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Viktor Thodin  2000  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            34.93   
Kasper Nyholm  2010  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            59.46   
                     
 
Laji 13, 100m Sekauinti N lic, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Elin Ranja Helena Thodin  2005  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari    43.48        1:35.28   
                     
 
Laji 14, 100m Sekauinti M lic, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Viktor Thodin  2000  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari    29.83        1:05.46   
Ivar Eklund  2006  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari    38.39        1:24.18   
Erik Lundqvist  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari    48.83        1:46.54   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  15 joulukuu 2019 
Lisenssinhaltija: JS-PU, Jakobstad/Pietarsaari  Tulostusaika  18:02