Osallistujaluettelo Laji 1-14 
 
  Kilpailu  JS-PU CUP 4-19    Tulostuspäivämäärä  14 joulukuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Pietarsaari    Tulostusaika  22:08   
  Järjestäjä  JS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  15 joulukuu 2019         
 
 
Laji 1, 25m Vapaauinti Seka 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
22  Huhtala Edgar  2000  JS-PU    25 m       
23  Andersson Linda  1980  JS-PU    25 m       
24  Tupeli Oscar  2003  JS-PU    25 m       
 
Laji 2, 25m Selkäuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
Eklund Jessica  2003  JS-PU    25 m       
10  Rönnqvist Daniela  2006  JS-PU    25 m       
11  Forsén Ellen  2007  JS-PU    25 m       
14  Källman Emilia  2008  JS-PU    25 m       
16  Suarez Santra  2008  JS-PU    25 m       
17  Björkfors Elsie  2007  JS-PU    25 m       
19  Fagerholm Emma  2008  JS-PU    25 m       
 
Laji 3, 25m Selkäuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
12  Suhonen Kasper  2009  JS-PU    25 m       
13  Mattson Julian  2011  JS-PU    25 m       
15  Lempiäinen Aaron  2010  JS-PU    25 m       
18  Vashchenko Timofey  2007  JS-PU    25 m       
20  Eklund Elias  2010  JS-PU    25 m       
21  Eklund Theo  2010  JS-PU    25 m       
25  Lundqvist Jon  2010  JS-PU    25 m       
 
Laji 4, 25m Selkäuinti erityisuim 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
22  Huhtala Edgar  2000  JS-PU    25 m       
23  Andersson Linda  1980  JS-PU    25 m       
 
Laji 5, 50m Selkäuinti N lic 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
Höglund Iduna  2008  JS-PU  08B049  25 m       
 
Laji 6, 50m Selkäuinti M lic 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
Eklund Ivar  2006  JS-PU  06A455  25 m  37.35  37.35   
Nyholm Kasper  2010  JS-PU  10A180  25 m  1:05.62  1:05.62   
 
Laji 7, 50m Rintauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
14  Källman Emilia  2008  JS-PU    25 m       
16  Suarez Santra  2008  JS-PU    25 m       
17  Björkfors Elsie  2007  JS-PU    25 m       
19  Fagerholm Emma  2008  JS-PU    25 m       
 
Laji 8, 50m Rintauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
13  Mattson Julian  2011  JS-PU    25 m       
15  Lempiäinen Aaron  2010  JS-PU    25 m       
18  Vashchenko Timofey  2007  JS-PU    25 m       
 
Laji 9, 50m Rintauinti N lic 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
Thodin Elin Ranja Helena  2005  JS-PU  05A044  25 m  49.47  49.47   
Stephens Anja  2006  JS-PU  06B130  25 m  52.16  52.16   
Cantell Vera  2008  JS-PU  08A569  25 m  54.44  54.44   
Höglund Iduna  2008  JS-PU  08B049  25 m       
 
Laji 10, 50m Rintauinti M lic 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
Thodin Viktor  2000  JS-PU  00A166  50 m  34.24  34.24   
Nyholm Kasper  2010  JS-PU  10A180  25 m  1:24.80  1:24.80   
 
Laji 13, 100m Sekauinti N lic 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
Thodin Elin Ranja Helena  2005  JS-PU  05A044  25 m  1:33.31  1:33.31   
 
Laji 14, 100m Sekauinti M lic 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
Thodin Viktor  2000  JS-PU  00A166  25 m  1:01.58  1:01.58   
Eklund Ivar  2006  JS-PU  06A455  25 m  1:24.66  1:24.66   
Lundqvist Erik  2008  JS-PU  08A996  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  14 joulukuu 2019 
Lisenssinhaltija: JS-PU, Jakobstad/Pietarsaari  Tulostusaika  22:08