Osallistujaluettelo Laji 1-16 
 
  Kilpailu  JS-PU Cup 2019-3    Tulostuspäivämäärä  26 lokakuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Jakobstad    Tulostusaika  23:51   
  Järjestäjä  JS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  27 lokakuu 2019         
 
 
Laji 1, 50m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
21  Lundqvist Erik  2008  JS-PU  08A996  25 m  47.45  47.45   
 
Laji 2, 50m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
17  Thodin Elin  2005  JS-PU  05A044  25 m  33.97  33.97   
19  Jakobsson Lizette  2007  JS-PU  07A961  25 m  37.67  37.67   
20  Stephens Anja  2006  JS-PU  06B130  25 m  41.87  41.87   
22  Björkfors Natalie  2007  JS-PU  07B136  25 m  42.06  42.06   
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Specialsim 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
Huhtala Edgar  2000  JS-PU    25 m  56.89  56.89   
Andersson Linda  1980  JS-PU    25 m  1:53.81  1:53.81   
 
Laji 4, 50m VU M aloit/nyb 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
Nyholm Kasper  2010  JS-PU    25 m  1:04.13  1:04.13   
Lempiäinen Aaron  2010  JS-PU    25 m  1:11.30  1:11.30   
Fagerholm Eetu  2010  JS-PU    25 m  1:18.38  1:18.38   
Blomqvist Jesper  2009  JS-PU    25 m  1:19.03  1:19.03   
23  Mattson Julian  2011  JS-PU    25 m       
 
Laji 5, 50m VU N aloit/nyb 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
Björkfors Elsie  2007  JS-PU    25 m  41.62  41.62   
13  Källman Emilia  2008  JS-PU    25 m       
14  Snellman Majken  2009  JS-PU    25 m       
 
Laji 6, 100m Perhosuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
16  Thodin Viktor  2000  JS-PU  00A166  25 m  1:00.24  1:00.24   
 
Laji 9, 100m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
17  Thodin Elin  2005  JS-PU  05A044  50 m  1:20.87  1:20.87   
19  Jakobsson Lizette  2007  JS-PU  07A961  25 m  1:29.27  1:29.27   
20  Stephens Anja  2006  JS-PU  06B130  25 m  1:36.10  1:36.10   
 
Laji 11, 25m VU specialsimmare 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
Huhtala Edgar  2000  JS-PU    25 m       
Andersson Linda  1980  JS-PU    25 m       
 
Laji 12, 50m Selkäuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
18  Eklund Ivar  2006  JS-PU  06A455  50 m  38.52  38.52   
21  Lundqvist Erik  2008  JS-PU  08A996  25 m  53.94  53.94   
 
Laji 14, 50m SU M aloit/nyb 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
23  Mattson Julian  2011  JS-PU    25 m  1:01.76  1:01.76   
Nyholm Kasper  2010  JS-PU    25 m  1:05.62  1:05.62   
12  Suhonen Kasper  2009  JS-PU    25 m  1:10.06  1:10.06   
Lempiäinen Aaron  2010  JS-PU    25 m       
Fagerholm Eetu  2010  JS-PU    25 m       
Blomqvist Jesper  2009  JS-PU    25 m       
11  Lundqvist Jon  2010  JS-PU    25 m       
 
Laji 15, 50m SU N aloit/nyb 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
10  Forsén Ellen  2007  JS-PU    25 m  58.33  58.33   
13  Källman Emilia  2008  JS-PU    25 m  1:02.59  1:02.59   
 
Laji 16, 100m Sekauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
16  Thodin Viktor  2000  JS-PU  00A166  25 m  1:01.58  1:01.58   
18  Eklund Ivar  2006  JS-PU  06A455  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  26 lokakuu 2019 
Lisenssinhaltija: JS-PU, Jakobstad/Pietarsaari  Tulostusaika  23:51