Tulokset Täydellinen - Pelkistetty 
 
  Kilpailu  JS-PU Cup 2019-2    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Pietarsaari    Tulostusaika  20:53   
  Järjestäjä  JS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  26 toukokuu 2019         
 
 
Laji 1, 50m PU/Fjäril N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Emma Fagerholm  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            1:20.30   
                     
 
Laji 2, 50m PU/Fjäril M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Viktor Thodin  2000  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            27.07   
Frans Ekstrand  2002  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            32.60   
Eetu Fagerholm  2010  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            1:17.24   
                     
 
Laji 3, 25m PU/Fjär N/D aloi/nyb, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Santra Suarez  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            29.18   
                     
 
Laji 4, 25m PU/Fjäri N/D aloi/nyb, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Julian Mattsson  2011  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            29.26   
                     
 
Laji 6, 50m SU/Rygg N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Hanna Lövsund  2006  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            43.72   
Anja Stephens  2006  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            54.06   
                     
 
Laji 7, 50m SU/Rygg M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Ivar Eklund  2006  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            38.41   
Kasper Nyholm  2010  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            1:06.97   
                     
 
Laji 8, 50m SU/Rygg N/D aloi/nyb, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Majken Snellman  2009  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            54.64   
Ellen Forsén  2007  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            58.33   
Fanny Söderbacka  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            1:01.54   
Emilia Källman  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            1:02.59   
Santra Suarez  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            1:02.74   
Iduna Höglund  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            1:06.09   
                     
 
Laji 9, 50m SU/Rygg M/H aloi/nyb, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Julian Mattsson  2011  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            1:01.76   
Kasper Suhonen  2009  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            1:10.06   
                     
 
Laji 10, 50m RU/Bröst N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Anja Stephens  2006  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            52.16   
Vera Cantell  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            56.30   
Emma Fagerholm  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            1:23.40   
                     
 
Laji 11, 50m RU/Bröst M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Eetu Fagerholm  2010  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            1:24.22   
Kasper Nyholm  2010  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            1:24.80   
                     
 
Laji 12, 50m RU/Bröst N/D aloi/nyb, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Natalie Björkfors  2007  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            48.41   
Elsie Björkfors  2007  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            52.49   
Jennifer Sundelin  2006  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            55.34   
Iduna Höglund  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            59.15   
Majken Snellman  2009  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            1:01.60   
Emilia Källman  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            1:14.18   
                     
 
Laji 15, 100m SKU/medley N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Hanna Lövsund  2006  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari    1:39.19        1:39.19   
Vera Cantell  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari    2:02.42        2:02.42   
                     
 
Laji 16, 100m SKU/medley M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Viktor Thodin  2000  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari    29.18        1:03.40   
Frans Ekstrand  2002  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari    34.03        1:18.74   
Ivar Eklund  2006  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari    40.56        1:27.83   
                     
 
Laji 17, 100m SKU/med N/D aloi/nyb, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Jennifer Sundelin  2006  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari    1:06.62        2:05.81   
Ellen Forsén  2007  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari    1:01.88        2:06.27   
                     
 
Laji 18, 100m SKU/med M/H aloi/nyb, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Erik Lundqvist  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari    55.45        2:07.76   
Julius Eklund  2008  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari    57.45        2:08.92   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2019 
Lisenssinhaltija: JS-PU, Jakobstad/Pietarsaari  Tulostusaika  20:53