Osallistujaluettelo Laji 1-18 
 
  Kilpailu  JS-PU Cup 2019-2    Tulostuspäivämäärä  24 toukokuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Pietarsaari    Tulostusaika  20:23   
  Järjestäjä  JS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  26 toukokuu 2019         
 
 
Laji 1, 50m PU/Fjäril N/D 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
Fagerholm Emma  2008  JS-PU  08A741  25 m       
 
Laji 2, 50m PU/Fjäril M/H 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
Thodin Viktor  2000  JS-PU  00A166  50 m  27.52  26.52   
Ekstrand Frans  2002  JS-PU  02B032  50 m  31.30  30.30   
Fagerholm Eetu  2010  JS-PU  10A165  25 m       
 
Laji 3, 25m PU/Fjär N/D aloi/nyb 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
18  Suarez Santra  2008  JS-PU    25 m       
 
Laji 4, 25m PU/Fjäri N/D aloi/nyb 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
16  Mattsson Julian  2011  JS-PU    25 m       
 
Laji 6, 50m SU/Rygg N/D 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
22  Lövsund Hanna  2006  JS-PU  06B005  25 m  47.69  47.69   
Stephens Anja  2006  JS-PU  06B130  25 m       
 
Laji 7, 50m SU/Rygg M/H 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
21  Eklund Ivar  2006  JS-PU  06A455  25 m  39.23  39.23   
Nyholm Kasper  2010  JS-PU  10A180  25 m  1:05.62  1:05.62   
 
Laji 8, 50m SU/Rygg N/D aloi/nyb 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
12  Höglund Iduna  2008  JS-PU    25 m  1:03.60  1:03.60   
18  Suarez Santra  2008  JS-PU    25 m  1:06.83  1:06.83   
10  Forsén Ellen  2007  JS-PU    25 m  1:13.04  1:13.04   
13  Källman Emilia  2008  JS-PU    25 m       
17  Snellman Majken  2009  JS-PU    25 m       
20  Söderbacka Fanny  2008  JS-PU    25 m       
 
Laji 9, 50m SU/Rygg M/H aloi/nyb 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
16  Mattsson Julian  2011  JS-PU    25 m       
23  Suhonen Kasper  2009  JS-PU    25 m       
 
Laji 10, 50m RU/Bröst N/D 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
Stephens Anja  2006  JS-PU  06B130  25 m  54.35  54.35   
Cantell Vera  2008  JS-PU  08A569  25 m  54.44  54.44   
Fagerholm Emma  2008  JS-PU  08A741  25 m       
19  Sundelin Jennifer  2006  JS-PU    25 m       
 
Laji 11, 50m RU/Bröst M/H 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
Fagerholm Eetu  2010  JS-PU  10A165  25 m       
Nyholm Kasper  2010  JS-PU  10A180  25 m       
 
Laji 12, 50m RU/Bröst N/D aloi/nyb 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
Björkfors Elsie  2007  JS-PU    25 m       
Björkfors Natalie  2007  JS-PU    25 m       
12  Höglund Iduna  2008  JS-PU    25 m       
13  Källman Emilia  2008  JS-PU    25 m       
14  Lillqvist Leona  2008  JS-PU    25 m       
17  Snellman Majken  2009  JS-PU    25 m       
 
Laji 15, 100m SKU/medley N/D 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
22  Lövsund Hanna  2006  JS-PU  06B005  25 m  1:41.24  1:41.24   
Cantell Vera  2008  JS-PU  08A569  25 m       
 
Laji 16, 100m SKU/medley M/H 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
Thodin Viktor  2000  JS-PU  00A166  25 m  1:01.58  1:01.58   
21  Eklund Ivar  2006  JS-PU  06A455  25 m  1:28.64  1:28.64   
Ekstrand Frans  2002  JS-PU  02B032  25 m       
 
Laji 17, 100m SKU/med N/D aloi/nyb 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
19  Sundelin Jennifer  2006  JS-PU    25 m       
 
Laji 18, 100m SKU/med M/H aloi/nyb 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
11  Eklund Julius  2008  JS-PU    25 m       
15  Lundqvist Erik  2008  JS-PU    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  24 toukokuu 2019 
Lisenssinhaltija: JS-PU, Jakobstad/Pietarsaari  Tulostusaika  20:23