Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  JS-PU Cup 2019-1    Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Pietarsaari    Tulostusaika  19:38   
  Järjestäjä  JS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 1, 50m VU/Fritt N/D, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jessica Eklund  2003    270          35.92   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Lizette Jakobsson  2007    234          37.67   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Hanna Lövsund  2006    211          39.03   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  38.21                 
Anja Stephens  2006    171          41.87   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Daniela Rönnqvist  2006    119          47.24   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Emma Fagerholm  2008    50          1:03.02   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 2, 50m VU/Fritt M/H, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Viktor Thodin  2000    571          24.41   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  24.22                 
Frans Ekstrand  2002    333          29.21   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  28.11                 
Alexander Eklund  2002    295          30.43   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  30.51                 
Kasper Nyholm  2010    31          1:04.13   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Eetu Fagerholm  2010    17          1:18.38   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 3, 50m VU/Fritt N/D aloi/nyb, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Minea Sacklén  2005    291          35.07   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Elsie Björkfors  2007    174          41.62   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Natalie Björkfors  2007    168          42.06   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Jennifer Sundelin  2006    73          55.53   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Fanny Söderbacka  2008    45          1:05.32   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 4, 50m VU/Fritt M/H aloi/nyb, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Erik Lundqvist  2008    76          47.83   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Aaron Lempiäinen  2010    22          1:11.30   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Kasper Suhonen  2009    17          1:18.65   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Jesper Blomqvist  2009    16          1:19.03   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 5, 25m VU/Fritt erit./spec., Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Edgar Huhtala  2000              26.88   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Victoria Semskar  2001              36.95   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 6, 50m SU/Rygg N/D, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Elin Thodin  2005    216          42.74   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Jessica Eklund  2003    201          43.78   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  46.21                 
 
Laji 7, 50m SU/Rygg M/H, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ivar Eklund  2006    179          39.36   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  39.92                 
Kasper Nyholm  2010              DSQ  25 
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:05.62                 
  SW 6.4 Ei kosketusta seinään käännöksessä               
 
Laji 8, 50m SU/Rygg N/D aloi/nyb, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Iduna Höglund  2008    65          1:03.60   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Leona Lillqvist  2008    61          1:05.04   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Santra Suarez  2008    56          1:06.83   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 10, 25m SU/Rygg N/D aloi/nyb, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emilia Källman  2008              27.74   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Jennifer Sundelin  2006              28.99   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 11, 25m SU/Rygg M/H aloi/nyb, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Erik Lundqvist  2008              23.87   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Jesper Blomqvist  2009              35.35   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Aaron Lempiäinen  2010              37.26   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 12, 100m VU/Fritt N/D, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Hanna Lövsund  2006    196  40.55        1:27.62   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:29.91                 
                     
Lizette Jakobsson  2007    185  40.15        1:29.27   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
Anja Stephens  2006    148  45.70        1:36.10   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
Vera Cantell  2008    141  45.24        1:37.72   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
Daniela Rönnqvist  2006    117  50.49        1:43.95   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:42.74                 
                     
 
Laji 13, 100m VU/Fritt M/H, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Alexander Eklund  2002    277  34.86        1:08.89   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:07.50                 
                     
Ivar Eklund  2006    179  38.19        1:19.66   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:16.99                 
                     
 
Laji 14, 100mVU/Fritt N/D aloi/nyb, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Elsie Björkfors  2007    152  45.90        1:35.38   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
Natalie Björkfors  2007    144  46.20        1:37.07   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
 
Laji 16, 100m SKU/med N/D aloi/nyb, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Minea Sacklén  2005    243  43.40        1:30.71   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
 
Laji 19, 200m SU/Rygg M/H, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Viktor Thodin  2000    412  31.91  1:07.71  1:45.20    2:21.85   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: JS-PU, Jakobstad/Pietarsaari  Tulostusaika  19:38