Tulokset Täydellinen - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  JS-PU Cup 2018-1    Tulostuspäivämäärä  27 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Pietarsaari    Tulostusaika  20:00   
  Järjestäjä  JS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  27 lokakuu 2018         
 
 
Laji 1, 50m VU/Fritt N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Maja Söderlund  2005    249          36.92   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Jessica Eklund  2003    231          37.85   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Lizette Jakobsson  2007    155          43.19   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Natalie Björkfors  2007    138          44.90   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Elsie Björkfors  2007    112          48.11   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Anja Stephens  2006    77          54.48   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 2, 50m VU/Fritt M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Erik Lundqvist    45          56.79   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 3, 25m VU/Fritt N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Vera Cantell  2008              20.53   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 4, 25m VU/Fritt M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Julius Eklund  2008              26.31   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Kasper Nyholm              31.52   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Julian Mattsson              34.86   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Eetu Fagerholm  2010              35.26   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 5, 100m SKU/Medley N/D (lic), Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Fanny Renvall  2000    435  34.05        1:14.75   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:11.92                 
                     
Elin Thodin  2005    224  42.61        1:33.31   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:35.97                 
                     
Hanna Lövsund  2006              DSQ   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 6, 100m SKU/Medley M/H (lic), Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kaj Smeds  1998    537  28.30        1:02.31   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  59.27                 
                     
Viktor Thodin  2000    516  28.86        1:03.13   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:01.95                 
                     
Ivar Eklund  2006    183  41.54        1:29.22   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:31.13                 
                     
 
Laji 7, 100m SKU/Medley N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anja Stephens  2006    82  1:01.64        2:09.99   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
 
Laji 9, 50m SU/Rygg N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Maja Söderlund  2005    215          42.84   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Jessica Eklund  2003    173          46.01   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Elsie Björkfors  2007    88          57.52   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Iduna Höglund  2008    54          1:07.69   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Santra Suarez  2008    43          1:12.89   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Ellen Forsén    43          1:13.04   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 10, 50m SU/Rygg M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Erik Lundqvist    46          1:01.70   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 11, 25m SU/Rygg N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Miranda Palmborg              31.42   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 12, 25m SU/Rygg M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Julian Mattsson              28.52   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  27 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: JS-PU, Jakobstad/Pietarsaari  Tulostusaika  20:00