Tulokset Täydellinen - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  JS-PU Cup 2017    Tulostuspäivämäärä  16 joulukuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Pietarsaari    Tulostusaika  21:54   
  Järjestäjä  JS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 joulukuu 2017         
 
 
Laji 1, 100m VU/Fritt N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sofia Pascutti  2000    398  33.09        1:09.18   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:04.89                 
                     
Elin Thodin  2005    187  43.36        1:29.00   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:21.97                 
                     
 
Laji 2, 100m VU/Fritt M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ivar Nordman  2003    300  31.14        1:07.08   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:04.05                 
                     
Alexander Eklund  2002    223  35.79        1:14.10   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:07.50                 
                     
Viktor Byggmästar  2002    217  35.28        1:14.68   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:09.47                 
                     
 
Laji 3, 50m VU/Fritt N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Maja Söderlund  2005    233          37.73   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  36.78                 
Evelina Sundvik  2006    64          57.92   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 4, 50m VU/Fritt M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kaj Smeds  1998    602          23.99   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  23.08                 
Viktor Thodin  2000    539          24.88   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  24.09                 
Robin Thodin  1995    344          28.89   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Frans Ekstrand  2002    253          32.02   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  29.38                 
Ivar Eklund  2006    154          37.78   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  37.96                 
 
Laji 5, 25m VU/Fritt N/D aloi/nyb, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ida Björk  2004              17.88   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  30                 
Hanna Lövsund  2006              19.19   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  30                 
Anja Stephens  2006              21.65   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  30                 
Elsie Björkfors  2007              24.23   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  30                 
Majken Snellman  2009              27.28   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  30                 
 
Laji 6, 25m VU/Fritt M/H aloi/nyb, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jakob Nordman  1996              12.00   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Jonas Solvin  1997              12.94   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  30                 
André Backlund  1995              13.47   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  30                 
Viktor Eklund  1997              14.88   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Eddie Åsvik  2007              27.83   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  30                 
 
Laji 7, 25m VU/Fritt erit./spec., Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oscar Tupeli  2003              24.82   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  30                 
Edgar Huhtala  2000              27.37   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  30                 
Mikaela Kinnunen  1998              44.33   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  30                 
 
Laji 10, 50m PU/Fjäril N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Fanny Renvall  2000    480          31.12   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 11, 50m PU/Fjäril M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Viktor Thodin  2000    460          28.22   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  28.19                 
Frans Ekstrand  2002    260          34.15   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  30.86                 
Alexander Eklund  2002    221          36.03   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  35.67                 
Ivar Eklund  2006    130          43.02   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  42.71                 
 
Laji 16, 25m SU/Rygg N/D aloi/nyb, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ida Björk  2004              20.50   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  30                 
Hanna Lövsund  2006              22.64   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  30                 
Anja Stephens  2006              27.50   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  30                 
Elsie Björkfors  2007              29.38   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  30                 
Daniela Rönnqvist  2006              30.35   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Majken Snellman  2009              31.51   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  30                 
 
Laji 17, 25m SU/Rygg M/H aloi/nyb, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jonas Solvin  1997              15.72   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  30                 
André Backlund  1995              16.57   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  30                 
Jakob Nordman  1996              17.17   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Eddie Åsvik  2007              28.03   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  30                 
 
Laji 18, 100m RU/Bröst N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sofia Pascutti  2000    395  39.31        1:24.99   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:22.91                 
                     
 
Laji 20, 50m RU/Bröst N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Maja Söderlund  2005    235          46.62   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  47.16                 
Evelina Sundvik  2006    143          55.02   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 21, 50m RU/Bröst M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kaj Smeds  1998    463          32.62   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  29.57                 
Ivar Nordman  2003    263          39.40   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  38.83                 
Viktor Byggmästar  2002    170          45.58   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  45.01                 
Ivar Eklund  2006    110          52.54   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 22, 100m SKU/Medley N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sofia Pascutti  2000    383  36.90        1:17.99   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:16.08                 
                     
Elin Thodin  2005    175  46.98        1:41.20   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:35.97                 
                     
 
Laji 23, 100m SKU/Medley M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ivar Eklund  2006    129  46.17        1:40.10   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:36.96                 
                     
Alexander Eklund  2002    123  48.40        1:41.72   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:15.88                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 joulukuu 2017 
Lisenssinhaltija: JS-PU, Jakobstad/Pietarsaari  Tulostusaika  21:54