Tulokset Täydellinen - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  JS-PU Cup 2016    Tulostuspäivämäärä  17 joulukuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Pietarsaari    Tulostusaika  20:51   
  Järjestäjä  JS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  17 joulukuu 2016         
 
 
Laji 1, 100m VU/Fritt N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Elin Thodin  2005    201  42.19        1:26.95   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:31.97                 
                     
 
Laji 2, 100m VU/Fritt M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Viktor Thodin  2000    543  26.05        55.06   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  54.06                 
                     
Viktor Byggmästar  2002    227  33.83        1:13.64   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:11.96                 
                     
 
Laji 3, 50m VU/Fritt N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Wilma Elenius  2002    381          32.03   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  31.46                 
Maja Söderlund  2005    173          41.68   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  42.32                 
 
Laji 4, 50m VU/Fritt M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kaj Smeds  1998    596          24.07   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  23.08                 
Viktor Byggmästar  2002    217          33.69   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  31.42                 
Ivar Eklund  2006    128          40.20   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  42.41                 
 
Laji 5, 25m VU/Fritt aloi/nyb, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ida Björk  2004              19.22   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:00.00                 
Filip Ahlström  2004              20.96   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:00.00                 
 
Laji 6, 50m VU/Fritt M/H aloi/nyb, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Robin Thodin  1995    407          27.32   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:00.00                 
Jonas Solvin  1997    395          27.59   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:00.00                 
André Backlund  1995    358          28.51   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:00.00                 
Daniele Pascutti  1964    185          35.54   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:00.00                 
 
Laji 7, 25m VU/Fritt erit./spec., Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oscar Tupeli  2003              25.05   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:00.00                 
Edgar Huhtala  2000              28.50   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:00.00                 
Mikaela Kinnunen  1998              42.70   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:00.00                 
 
Laji 8, 100m PU/Fjäril N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Giorgia Pascutti  2002    455  32.59        1:10.97   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:07.81                 
                     
 
Laji 9, 100m PU/Fjäril M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Frans Ekstrand  2002    183  35.95        1:25.29   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:18.42                 
                     
Ivar Nordman  2003    153  38.99        1:30.55   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
 
Laji 10, 50m PU/Fjäril N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Fanny Renvall  2000    492          30.88   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  31.40                 
Giorgia Pascutti  2002    419          32.57   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  31.37                 
Wilma Elenius  2002    273          37.54   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  37.50                 
 
Laji 11, 50m PU/Fjäril M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Viktor Thodin  2000    446          28.52   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  28.36                 
Ivar Eklund  2006    105          46.13   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  49.26                 
 
Laji 14, 50m SU/Rygg N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Fanny Renvall  2000    414          34.42   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  34.14                 
 
Laji 15, 50m SU/Rygg M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Alexander Eklund  2002    185          38.96   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  38.04                 
 
Laji 16, 25m SU/Rygg N/D aloi/nyb, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ida Björk  2004              21.74   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:00.00                 
 
Laji 17, 25m SU/Rygg M/H aloi/nyb, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Robin Thodin  1995              15.11   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:00.00                 
André Backlund  1995              15.85   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:00.00                 
Jonas Solvin  1997              16.12   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:00.00                 
 
Laji 18, 100m RU/Bröst N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Maja Söderlund  2005    196  49.81        1:47.31   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:49.29                 
                     
 
Laji 21, 50m RU/Bröst M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ivar Nordman  2003    207          42.65   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  40.54                 
 
Laji 22, 100m SKU/Medley N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Elin Thodin  2005    163  49.54        1:43.74   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:45.97                 
                     
 
Laji 23, 100m SKU/Medley M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Alexander Eklund  2002    266  37.86        1:18.75   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:18.26                 
                     
Frans Ekstrand  2002    252  38.78        1:20.18   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  1:17.75                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  17 joulukuu 2016 
Lisenssinhaltija: JS-PU, Jakobstad/Pietarsaari  Tulostusaika  20:51