Tulokset Täydellinen - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Kokko-Jeppis Cup 12    Tulostuspäivämäärä  16 maaliskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Kokkola    Tulostusaika  20:23   
  Järjestäjä  KUS-GSS ja JS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 maaliskuu 2014         
 
 
Laji 1, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Wilma Lakanen  2003    157          43.01   
  Kokkolan Uimaseura                   
Tuulia Harju  2005    123          46.68   
  Kokkolan Uimaseura                   
Teea Jestoi  2005    122          46.83   
  Kokkolan Uimaseura                   
Henna Känsäkangas  2004    121          46.97   
  Kokkolan Uimaseura                   
Tessa Tattari  2004    107          48.84   
  Kokkolan Uimaseura                   
Iida Leskinen  2004    78          54.31   
  Kokkolan Uimaseura                   
Elin Thodin  2005    65          57.72   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 2, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Robin Thodin  1995    482          25.89   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Viktor Thodin  2000    269          31.43   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Teppo Jestoi  2003    154          37.87   
  Kokkolan Uimaseura                   
Viktor Byggmästar  2002    108          42.56   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Egor Konev  2003    92          44.84   
  Kokkolan Uimaseura                   
Elmo Arvo  2003    89          45.40   
  Kokkolan Uimaseura                   
Visa Nissinen  2004    71          48.89   
  Kokkolan Uimaseura                   
Hannes Hägglund  2004    69          49.28   
  Kokkolan Uimaseura                   
Kasperi Brandt  2004    66          50.16   
  Kokkolan Uimaseura                   
10  Ville Ikola  2005    61          51.56   
  Kokkolan Uimaseura                   
11  Luukas Salin  2005    56          53.03   
  Kokkolan Uimaseura                   
12  Frans Ekstrand  2002    48          55.60   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
13  Oskar Strang  2003    40          59.04   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 3, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Laura Känsäkangas  1999    415  37.89  1:18.78  1:59.86    2:40.89   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Milja Lahtinen  1999    386  37.79  1:18.52  2:01.24    2:44.83   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Olivia Viitala  2000    316  40.65  1:26.58  2:12.85    2:56.09   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
 
Laji 4, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jere Kotomäki  1997    424  32.77  1:08.95  1:45.93    2:21.14   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
 
Laji 5, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alexandra Pihlajamäki  1998    396  40.09  1:26.69  2:15.34    3:03.16   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Roosa Raiskila  1998    272  46.34  1:40.01  2:34.13    3:27.59   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
 
Laji 7, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Nea Nygård  2002    343  35.84        1:12.85   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Tiia Kivi  2000    320  35.51        1:14.57   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Liina Salin  2002    277  38.33        1:18.20   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Olivia Nurkkala  2002    277  37.47        1:18.25   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Emilia Härkönen  2001    268  38.16        1:19.03   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Matilda Lindholm  2001    267  39.00        1:19.18   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Jessica Ingalsuo  2002    219  40.73        1:24.59   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Aada Kivi  2003    187  41.68        1:29.08   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Fanny Koivisto  2001    177  40.67        1:30.74   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
10  Tinja Harju  2002    166  43.61        1:32.67   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
11  Erika Yli-Yrjänäinen  2001    165  42.68        1:32.95   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
12  Maiju Rajaniemi  2002    159  42.36        1:34.03   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
13  Tiia-Maria Hautamäki  2002    151  45.36        1:35.75   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
 
Laji 8, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Robin Thodin  1995    457  27.83        58.34   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
Jesse Anttila  2002    209  37.13        1:15.72   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Samu Peltonen  2000    189  37.29        1:18.24   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Viktor Byggmästar  2002    102  44.23        1:36.13   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
Elmo Arvo  2003    63  52.70        1:52.76   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Jukka Hulkko  2000    60  52.80        1:54.61   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Kimmo Salomaa  2000              DNF   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
 
Laji 9, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Wilma Lakanen  2003    116  1:00.45        1:58.16   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Teea Jestoi  2005    114  57.22        1:58.94   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Tuulia Harju  2005    99  59.94        2:04.50   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Henna Känsäkangas  2004    95  1:03.58        2:06.23   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Iida Leskinen  2004    89  1:00.12        2:08.90   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
 
Laji 10, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Hannes Hägglund  2004    45  1:10.06        2:22.14   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Viktor Thodin  2000              DSQ   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 11, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Tessa Tattari  2004    90          57.17   
  Kokkolan Uimaseura                   
Elin Thodin  2005    22          1:31.15   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 12, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Viktor Thodin  2000    204          38.36   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Teppo Jestoi  2003    92          49.95   
  Kokkolan Uimaseura                   
Kasperi Brandt  2004    60          57.65   
  Kokkolan Uimaseura                   
Ville Ikola  2005    46          1:03.08   
  Kokkolan Uimaseura                   
Luukas Salin  2005    42          1:04.88   
  Kokkolan Uimaseura                   
Oskar Strang  2003    35          1:08.61   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Visa Nissinen  2004              DSQ   
  Kokkolan Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
 
Laji 13, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Adolfina Lehtonen  1999    410  1:22.48  2:54.56  4:32.44    5:51.32   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Miia Tattari  1996    359  1:23.63  2:54.24  4:41.80    6:07.15   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Alexandra Pihlajamäki  1998    342  1:32.87  3:09.00  4:51.44    6:13.11   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Olivia Viitala  2000    302  1:36.42  3:15.72  5:05.94    6:28.87   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Milja Lahtinen  1999              DNF   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Roosa Raiskila  1998              DNF   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
 
Laji 14, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jere Kotomäki  1997    376  1:14.82  2:37.04  4:15.93    5:26.23   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Joel Tarvainen  1998    313  1:17.41  2:44.74  4:31.61    5:46.85   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
 
Laji 15, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Nea Nygård  2002    320  40.42  1:27.84  2:21.60    3:02.09   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Olivia Nurkkala  2002    258  49.75  1:40.01  2:32.13    3:15.62   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Matilda Lindholm  2001    252  46.07  1:40.39  2:35.28    3:17.23   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Liina Salin  2002    221  49.61  1:43.23  2:43.13    3:26.08   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Emilia Härkönen  2001    220  50.23  1:43.26  2:40.84    3:26.32   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Jessica Ingalsuo  2002    219  49.51  1:45.49  2:45.04    3:26.52   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Tiia Kivi  2000    193  49.21  1:45.17  2:51.67    3:35.43   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Fanny Koivisto  2001    172  52.14  1:49.90  2:54.05    3:43.63   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Maiju Rajaniemi  2002    172  53.33  1:51.79  2:55.68    3:43.86   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
10  Tinja Harju  2002    170  55.92  1:52.90  2:53.48    3:44.52   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
11  Erika Yli-Yrjänäinen  2001    162  53.26  1:56.60  2:55.87    3:48.43   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
12  Aada Kivi  2003    145  1:02.25  2:04.68  3:07.68    3:57.08   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
13  Tiia-Maria Hautamäki  2002    133  57.10  1:57.04  3:09.06    4:03.59   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Noora Vainio  2001              DNS   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
 
Laji 16, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jesse Anttila  2002    192  43.88  1:33.32  2:27.43    3:09.97   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Samu Peltonen  2000    159  42.09  1:31.98  2:35.04    3:22.08   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Jukka Hulkko  2000    52  1:14.20  2:27.94  2:28.31    4:53.32   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Kimmo Salomaa  2000              DNF   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.06  Tulostuspäivämäärä  16 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  20:23