Osallistujaluettelo Laji 1-22 
 
  Kilpailu  Jeppisuinnit, 15.2.2014    Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Pietarsaari    Tulostusaika  17:33   
  Järjestäjä  Jakobstads Simmare - Pietarsaaren Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  15 helmikuu 2014         
 
 
Laji 1, 100m VU N,T-14,12,10 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
163  Mielty Milja  2000  VUS-VSS  00A790  25 m  1:02.82  1:02.82   
10  Renvall Fanny  2000  JS-PU  00A799  25 m  1:03.34  1:03.34   
44  Lahtinen Milja  1999  KUS-GSS  99A621  25 m  1:06.42  1:06.42   
179  Pöllänen Inkeri  2001  VUS-VSS  01A159  25 m  1:07.43  1:07.43   
165  Mykkänen Roosa  2000  VUS-VSS  00A620  25 m  1:09.67  1:09.67   
54  Pihlajamäki Alexandra  1998  KUS-GSS  98A529  25 m  1:09.93  1:09.93   
177  Pollari Kia  1999  VUS-VSS  99A354  50 m  1:10.11  1:10.11   
176  Pollari Ina  2002  VUS-VSS  02A035  25 m  1:10.19  1:10.19   
149  Kylkisalo Jenni  1999  VUS-VSS  99B122  25 m  1:11.44  1:11.44   
10  202  Vierikko Laura  2000  VUS-VSS  00A416  25 m  1:11.45  1:11.45   
11  205  Vuollet Fanny  1999  VUS-VSS  99A356  25 m  1:11.46  1:11.46   
12  154  Latva-Pirilä Julia  2000  VUS-VSS  00A145  25 m  1:11.69  1:11.69   
13  52  Nygård Nea  2002  KUS-GSS  02A188  25 m  1:12.12  1:12.12   
14  164  Miettinen Jenna  1999  VUS-VSS  99A920  25 m  1:12.36  1:12.36   
15  200  Vakimo Emmi  2000  VUS-VSS  00B120  25 m  1:12.64  1:12.64   
16  166  Mäenpää Annika  1999  VUS-VSS  99B075  25 m  1:13.24  1:13.24   
17  98  Björk Sylvi  1999  VUS-VSS  99A450  25 m  1:13.65  1:13.65   
18  226  Hakala Meri  1999  KaKa  99A557  50 m  1:13.82  1:13.82   
19  78  Korhonen Netta  2001  SeUi  01A103  50 m  1:15.93  1:13.93   
20  92  Salonen Senni  2001  SeUi  01A096  25 m  1:14.46  1:14.46   
21  134  Kinnunen Emilia  2000  VUS-VSS  00B125  25 m  1:14.66  1:14.66   
22  73  Hanka Enna  2000  SeUi  00A323  25 m  1:14.73  1:14.73   
23  55  Raiskila Roosa  1998  KUS-GSS  98A851  25 m  1:15.01  1:15.01   
24  37  Kivi Tiia  2000  KUS-GSS  00B119  25 m  1:16.12  1:16.12   
25  152  Laiho Tiia  1999  VUS-VSS  99B055  25 m  1:16.31  1:16.31   
26  91  Rasinpää Minttu-marie  2001  SeUi  01A755  25 m  1:16.80  1:16.80   
27  Elenius Wilma  2002  JS-PU  02A565  25 m  1:17.09  1:17.09   
28  80  Kotkaniemi Sofia  2002  SeUi  02A003  25 m  1:17.24  1:17.24   
29  141  Korkiakoski Tara  2003  VUS-VSS  03A152  25 m  1:17.57  1:17.57   
30  146  Kuhna Noora  2000  VUS-VSS  00A723  25 m  1:17.63  1:17.63   
31  148  Kylkisalo Anniina  2001  VUS-VSS  01A990  25 m  1:18.50  1:18.50   
32  15  Söderlund Emilia  2001  JS-PU  01B163  25 m  1:18.90  1:18.90   
33  50  Nurkkala Olivia  2002  KUS-GSS  02A382  25 m  1:19.46  1:19.46   
34  185  Roth Stina  2001  VUS-VSS  01A765  25 m  1:19.61  1:19.61   
35  48  Lindholm Matilda  2001  KUS-GSS  01A744  25 m  1:19.77  1:19.77   
36  138  Koivisto Viivi  2002  VUS-VSS  02A226  25 m  1:20.10  1:20.10   
37  29  Härkönen Emilia  2001  KUS-GSS  01A441  25 m  1:21.02  1:21.02   
38  68  Mustonen Emma  2002  Virkiä  02A048  25 m  1:21.45  1:21.45   
39  108  Haglund Emma  2003  VUS-VSS  03A493  25 m  1:21.49  1:21.49   
40  56  Salin Liina  2002  KUS-GSS  02A762  25 m  1:23.06  1:23.06   
41  45  Lahtinen Veera  2002  KUS-GSS  02A123  25 m  1:23.51  1:23.51   
42  97  Arola Karolina  2001  VUS-VSS  01A713  25 m  1:23.52  1:23.52   
43  119  Ingi Minna  2002  VUS-VSS  02A339  25 m  1:24.11  1:24.11   
44  32  Ingalsuo Jessica  2002  KUS-GSS  02A373  25 m  1:24.50  1:24.50   
45  111  Halmelinna Iris  2000  VUS-VSS  00B007  25 m  1:24.67  1:24.67   
46  160  Majors Emily  2002  VUS-VSS  02A409  25 m  1:25.68  1:25.68   
47  116  Hietala Julia  2001  VUS-VSS  01A597  25 m  1:26.54  1:26.54   
48  51  Nurkkala Sofia  2004  KUS-GSS  04A067  25 m  1:27.47  1:27.47   
49  191  Storm Lumi  2001  VUS-VSS  01A400  25 m  1:27.73  1:27.73   
50  167  Mäki Mikaela  2001  VUS-VSS  01B007  25 m  1:28.02  1:28.02   
51  189  Seres Arna  2003  VUS-VSS  03A147  25 m  1:28.96  1:28.96   
52  36  Kivi Aada  2003  KUS-GSS  03A379  25 m  1:29.11  1:29.11   
53  104  Grangärd Jenny  2003  VUS-VSS  03A151  25 m  1:30.32  1:30.32   
54  59  Yli-Yrjänäinen Erika  2001  KUS-GSS  01A999  25 m  1:32.26  1:32.26   
55  204  Vuollet Ellen  2001  VUS-VSS  01A169  25 m  1:32.26  1:32.26   
56  99  Björkholm Maija  2003  VUS-VSS  03A211  25 m  1:32.41  1:32.41   
57  136  Kivi Petra  2003  VUS-VSS  03A153  25 m  1:32.43  1:32.43   
58  38  Koivisto Fanny  2001  KUS-GSS  01A809  25 m  1:32.45  1:32.45   
59  207  Zeidan Jasmin  2001  VUS-VSS  01B104  25 m  1:32.80  1:32.80   
60  106  Haarala Anniina  2004  VUS-VSS  04A019  25 m  1:33.15  1:33.15   
61  144  Kosunen Fanni  2001  VUS-VSS  01A861  25 m  1:33.59  1:33.59   
62  83  Markkila Janika  1998  SeUi  98A469  25 m  1:33.95  1:33.95   
63  135  Kivi Paula  2002  VUS-VSS  02A222  25 m  1:34.61  1:34.61   
64  173  Ojanperä Oona  2003  VUS-VSS  03A232  25 m  1:34.69  1:34.69   
65  27  Harju Tinja  2002  KUS-GSS  02A384  25 m  1:34.77  1:34.77   
66  201  Valkola Janina  2003  VUS-VSS  03A373  25 m  1:35.35  1:35.35   
67  90  Rasinpää Milka-maria  2003  SeUi  03A159  25 m  1:36.26  1:36.26   
68  120  Jerohin Aino  2003  VUS-VSS  03A154  25 m  1:36.81  1:36.81   
69  58  Vainio Noora  2001  KUS-GSS  01A442  25 m  1:36.86  1:36.86   
70  172  Nygård Linnéa  2002  VUS-VSS  02A173  25 m  1:37.16  1:37.16   
71  46  Lakanen Wilma  2003  KUS-GSS  03A711  25 m  1:38.12  1:38.12   
72  96  Aho Senja  2002  VUS-VSS  02A740  25 m  1:39.78  1:39.78   
73  112  Halmelinna Vivian  2002  VUS-VSS  02A928  25 m  1:39.80  1:39.80   
74  158  Loukasmäki Emma  2000  VUS-VSS  00B009  25 m  1:39.80  1:39.80   
75  188  Seres Anisa  2004  VUS-VSS  04A202  25 m  1:40.82  1:40.82   
76  190  Siltanen Mea  2001  VUS-VSS  01B105  25 m  1:42.19  1:42.19   
77  155  Lehto Joanna  2002  VUS-VSS  02A646  25 m  1:42.53  1:42.53   
78  150  Kylkisalo Viivi  2004  VUS-VSS  04A388  25 m  1:42.69  1:42.69   
79  118  Hulkki Ella  2004  VUS-VSS  04A200  25 m  1:43.11  1:43.11   
80  169  Niinisalo Juliana  2002  VUS-VSS  02B004  25 m  1:43.26  1:43.26   
81  115  Hietala Jennifer  2003  VUS-VSS  03A464  25 m  1:43.59  1:43.59   
82  143  Korpilahti Sara  2001  VUS-VSS  01A864  25 m  1:45.03  1:45.03   
83  203  Viitasalo Riikka  2004  VUS-VSS  04A231  25 m  1:45.25  1:45.25   
84  105  Haapaniemi Minttu  2003  VUS-VSS  03A705  25 m  1:45.65  1:45.65   
85  67  Kurunsaari Lotta  2000  Virkiä  00B239  25 m  1:46.39  1:46.39   
86  197  Tiilikka Siiri  2004  VUS-VSS  04A253  25 m  1:47.43  1:47.43   
87  88  Nurmela Viivi  2004  SeUi  04A033  25 m  1:47.83  1:47.83   
88  123  Jämsä Ella  2003  VUS-VSS  03A477  25 m  1:50.04  1:50.04   
89  35  Kauppinen Salla-maaria  2002  KUS-GSS  02A724  25 m  1:51.05  1:51.05   
90  19  Vikström Jasmine  2002  JS-PU  02A972  25 m  1:58.59  1:58.59   
91  40  Kultima Lotta  2004  KUS-GSS  04A441  25 m       
92  41  Känsäkangas Henna  2004  KUS-GSS  04A431  25 m       
93  57  Tattari Tessa  2004  KUS-GSS  04A374  25 m       
94  71  Hakola Helena  1999  SeUi  99B194  25 m       
95  103  Eriksson Ninni  2003  VUS-VSS  03A657  25 m       
96  162  Malmsten Nicole  2003  VUS-VSS  03A688  25 m       
97  182  Rantala Ida  2002  VUS-VSS  02A937  25 m       
98  193  Svahn Linnea  2004  VUS-VSS  04A399  25 m       
99  225  Eriksberg Sofia  2002  KaKa  02B022  25 m       
 
Laji 2, 100m VU M,P-15,13,11 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
12  Smeds Kaj  1998  JS-PU  98A341  25 m  53.37  53.37   
171  Nygård Alex  1996  VUS-VSS  96A172  25 m  55.39  55.39   
151  Lahti Samuli  1995  VUS-VSS  95B132  25 m  55.60  55.60   
17  Thodin Robin  1995  JS-PU  95A959  50 m  58.43  58.43   
229  Tarvainen Joel  1998  KUS-GSS  98A684  25 m  58.75  58.75   
129  Kapiainen Toni  1996  VUS-VSS  96B238  25 m  58.89  58.89   
181  Raikio Riku  1997  VUS-VSS  97A027  50 m  59.55  59.55   
168  Nabb Robin  1999  VUS-VSS  99A815  25 m  1:01.80  1:01.80   
13  Solvin Jonas  1997  JS-PU  97A124  25 m  1:02.56  1:02.56   
10  Johansson Robin  1996  JS-PU  96A460  25 m  1:02.63  1:02.63   
11  93  Viertola Arttu  1991  SeUi  91A780  25 m  1:02.89  1:02.89   
12  85  Mäki-Ikola Saku  1998  SeUi  98A797  25 m  1:02.96  1:02.96   
13  84  Mäki Juuso  1999  SeUi  99A261  25 m  1:03.70  1:03.70   
14  128  Kapiainen Olli  1997  VUS-VSS  97B278  25 m  1:03.86  1:03.86   
15  Backlund André  1995  JS-PU  95A886  25 m  1:04.29  1:04.29   
16  102  Ekström Elmeri  2000  VUS-VSS  00A871  25 m  1:06.74  1:06.74   
17  130  Karjalainen Mathias  1999  VUS-VSS  99A348  25 m  1:07.61  1:07.61   
18  101  Ekorre Altti  1999  VUS-VSS  99A916  25 m  1:08.09  1:08.09   
19  175  Ollus Felix  1999  VUS-VSS  99A998  25 m  1:09.40  1:09.40   
20  95  Aho Sami  1995  VUS-VSS  95B130  50 m  1:10.17  1:10.17   
21  18  Thodin Viktor  2000  JS-PU  00A166  50 m  1:12.43  1:10.43   
22  161  Malm Ivar  2001  VUS-VSS  01A596  25 m  1:11.45  1:11.45   
23  25  Anttila Jesse  2002  KUS-GSS  02A383  25 m  1:13.40  1:13.40   
24  186  Saarimaa Otto  2002  VUS-VSS  02A402  25 m  1:14.40  1:14.40   
25  125  Kallio Felix  2001  VUS-VSS  01A177  25 m  1:17.13  1:17.13   
26  117  Honkamaa Vilho  2002  VUS-VSS  02A405  25 m  1:17.96  1:17.96   
27  121  Jerohin Jimi  2001  VUS-VSS  01A370  25 m  1:18.04  1:18.04   
28  159  Lydman Alex  2003  VUS-VSS  03A218  25 m  1:18.12  1:18.12   
29  Nordman Ivar  2003  JS-PU  03A140  50 m  1:20.50  1:18.50   
30  133  Khalili Ali  2001  VUS-VSS  01A554  25 m  1:18.82  1:18.82   
31  53  Peltonen Samu  2000  KUS-GSS  00A949  25 m  1:20.85  1:20.85   
32  195  Söderholm Robin  2002  VUS-VSS  02A224  25 m  1:21.87  1:21.87   
33  86  Nurmela Mikael  2002  SeUi  02A017  25 m  1:22.91  1:22.91   
34  196  Tankka Kalle  2001  VUS-VSS  01A355  25 m  1:23.70  1:23.70   
35  156  Lindbäck Carl-Eric  2001  VUS-VSS  01A605  25 m  1:24.59  1:24.59   
36  194  Syrjälä Juuso  2001  VUS-VSS  01B002  25 m  1:24.66  1:24.66   
37  64  Ahola Antti  2001  Virkiä  01A609  25 m  1:24.67  1:24.67   
38  110  Haikonen Toivo  2002  VUS-VSS  02A229  25 m  1:24.89  1:24.89   
39  170  Nissilä Tuukka  2001  VUS-VSS  01A688  25 m  1:25.86  1:25.86   
40  76  Kokkonen Eero  2000  SeUi  00A091  25 m  1:26.15  1:26.15   
41  Jylhä Martin  2000  JS-PU  00B222  25 m  1:26.63  1:26.63   
42  77  Kontiola Jere  2001  SeUi  01A030  25 m  1:27.63  1:27.63   
43  142  Korpela Henri  2001  VUS-VSS  01A185  25 m  1:27.68  1:27.68   
44  180  Pörtfors Antton  2000  VUS-VSS  00A947  25 m  1:28.39  1:28.39   
45  178  Pulkkis Anton  2001  VUS-VSS  01A366  25 m  1:28.49  1:28.49   
46  66  Korpela Eemi  2002  Virkiä  02A011  25 m  1:28.69  1:28.69   
47  139  Kojonen Arttu  2000  VUS-VSS  00B137  25 m  1:29.38  1:29.38   
48  187  Saha Emil  2003  VUS-VSS  03A067  25 m  1:30.58  1:30.58   
49  124  Jämsä Juho  2001  VUS-VSS  01A840  25 m  1:31.73  1:31.73   
50  183  Ravals Simon  2003  VUS-VSS  03A528  25 m  1:32.09  1:32.09   
51  145  Kuhna Niko  2002  VUS-VSS  02A396  25 m  1:33.21  1:33.21   
52  174  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS  03A161  25 m  1:33.63  1:33.63   
53  157  Loo Casper  2002  VUS-VSS  02A473  25 m  1:34.07  1:34.07   
54  184  Reinikka Juuso  2000  VUS-VSS  00B180  25 m  1:34.50  1:34.50   
55  198  Vainio Elias  2001  VUS-VSS  01A762  25 m  1:35.37  1:35.37   
56  140  Korkeakoski Valtteri  2003  VUS-VSS  03A500  25 m  1:36.22  1:36.22   
57  87  Nurmela Miro  2002  SeUi  02A019  25 m  1:38.20  1:38.20   
58  137  Koivisto Aaron  2001  VUS-VSS  01B197  25 m  1:38.35  1:38.35   
59  34  Jestoi Teppo  2003  KUS-GSS  03A402  25 m  1:39.19  1:39.19   
60  109  Haikonen Onni  2003  VUS-VSS  03A136  25 m  1:39.55  1:39.55   
61  127  Kangasmaa Simo  2003  VUS-VSS  03A658  25 m  1:41.21  1:41.21   
62  126  Kalliokoski Elias  2003  VUS-VSS  03A531  25 m  1:43.42  1:43.42   
63  113  Harju Tuukka  2003  VUS-VSS  03A544  25 m  1:45.86  1:45.86   
64  72  Hanka Eeli  2003  SeUi  03A107  25 m  1:46.26  1:46.26   
65  114  Helsing Kirill  2002  VUS-VSS  02A658  25 m  1:52.74  1:52.74   
66  199  Vainio Oskari  2002  VUS-VSS  02A969  25 m  1:58.90  1:58.90   
67  Byggmästar Viktor  2002  JS-PU  02B034  25 m       
68  Eklund Alexander  2002  JS-PU  02B033  25 m       
69  Ekstrand Frans  2002  JS-PU  02B032  25 m       
70  65  Hjelt Elias  2002  Virkiä  02B024  25 m       
71  69  Perälä Samuel  2002  Virkiä  02A894  25 m       
72  70  Pihlajamäki Teemu  2003  Virkiä  03A119  25 m       
73  100  Björmans Oskar  2002  VUS-VSS  02A961  25 m       
74  132  Ketonen Oskari  2002  VUS-VSS  02A648  25 m       
75  147  Kullas Rasmus  2002  VUS-VSS  02A642  25 m       
76  228  Ranta Valtteri  2002  KaKa  02B027  25 m       
 
Laji 3, 50m Vapaauinti T-9 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
28  Harju Tuulia  2005  KUS-GSS  05A151  25 m  47.16  47.16   
33  Jestoi Teea  2005  KUS-GSS  05A173  25 m  49.64  49.64   
16  Thodin Elin  2005  JS-PU  05A044  25 m  54.88  54.88   
81  Lahtinen Mea  2005  SeUi  05A056  25 m  55.93  55.93   
79  Kotkaniemi Elviira  2005  SeUi  05A004  25 m  56.54  56.54   
11  Rintala Vilma  2005  JS-PU  05A060  25 m  59.34  59.34   
 
Laji 4, 50m Vapaauinti P-10 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
30  Iivonen Henri-pekka  2004  KUS-GSS  04A411  25 m  47.60  47.60   
43  Lahtinen Lassi  2004  KUS-GSS  04A350  25 m  48.04  48.04   
122  Jåfs Filip  2004  VUS-VSS  04A211  25 m  49.39  49.39   
206  Vuollet Linus  2004  VUS-VSS  04A241  25 m  52.23  52.23   
49  Nissinen Visa  2004  KUS-GSS  04A432  25 m  53.32  53.32   
26  Brandt Kasperi  2004  KUS-GSS  04A439  25 m  56.52  56.52   
131  Keski-Hannula Jere  2004  VUS-VSS  04A220  50 m  58.57  57.57   
31  Ikola Ville  2005  KUS-GSS  05A206  25 m       
 
Laji 5, 100m PerhosuintiN,T-15,13 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
10  Renvall Fanny  2000  JS-PU  00A799  25 m  1:14.66  1:14.66   
208  Äkkinen Petra  2000  VUS-VSS  00A150  25 m  1:17.10  1:17.10   
227  Ranta Sofia  2000  KaKa  00A974  25 m  1:18.80  1:18.80   
47  Lehtonen Adolfina  1999  KUS-GSS  99A307  25 m  1:19.33  1:19.33   
164  Miettinen Jenna  1999  VUS-VSS  99A920  25 m  1:30.35  1:30.35   
48  Lindholm Matilda  2001  KUS-GSS  01A744  25 m  1:33.57  1:33.57   
152  Laiho Tiia  1999  VUS-VSS  99B055  25 m  1:36.26  1:36.26   
116  Hietala Julia  2001  VUS-VSS  01A597  25 m  1:37.09  1:37.09   
98  Björk Sylvi  1999  VUS-VSS  99A450  25 m  1:44.36  1:44.36   
10  56  Salin Liina  2002  KUS-GSS  02A762  25 m  1:44.43  1:44.43   
11  78  Korhonen Netta  2001  SeUi  01A103  25 m  1:46.48  1:46.48   
12  55  Raiskila Roosa  1998  KUS-GSS  98A851  25 m  1:47.63  1:47.63   
13  185  Roth Stina  2001  VUS-VSS  01A765  25 m  1:51.00  1:51.00   
14  58  Vainio Noora  2001  KUS-GSS  01A442  25 m  2:04.94  2:04.94   
15  Elenius Wilma  2002  JS-PU  02A565  25 m       
16  32  Ingalsuo Jessica  2002  KUS-GSS  02A373  25 m       
17  71  Hakola Helena  1999  SeUi  99B194  25 m       
18  83  Markkila Janika  1998  SeUi  98A469  25 m       
19  138  Koivisto Viivi  2002  VUS-VSS  02A226  25 m       
20  167  Mäki Mikaela  2001  VUS-VSS  01B007  25 m       
 
Laji 6, 100m PerhosuintiM,P-16,14 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
17  Thodin Robin  1995  JS-PU  95A959  50 m  1:03.45  1:01.45   
181  Raikio Riku  1997  VUS-VSS  97A027  50 m  1:06.02  1:04.02   
93  Viertola Arttu  1991  SeUi  91A780  25 m  1:08.56  1:08.56   
39  Kotomäki Jere  1997  KUS-GSS  97A175  25 m  1:09.53  1:09.53   
102  Ekström Elmeri  2000  VUS-VSS  00A871  25 m  1:10.38  1:10.38   
229  Tarvainen Joel  1998  KUS-GSS  98A684  25 m  1:11.25  1:11.25   
13  Solvin Jonas  1997  JS-PU  97A124  25 m  1:13.69  1:13.69   
130  Karjalainen Mathias  1999  VUS-VSS  99A348  25 m  1:15.64  1:15.64   
168  Nabb Robin  1999  VUS-VSS  99A815  25 m  1:16.36  1:16.36   
10  85  Mäki-Ikola Saku  1998  SeUi  98A797  25 m  1:16.49  1:16.49   
11  101  Ekorre Altti  1999  VUS-VSS  99A916  25 m  1:16.77  1:16.77   
12  129  Kapiainen Toni  1996  VUS-VSS  96B238  50 m  1:21.58  1:19.58   
13  89  Porkkala Juho  2001  SeUi  01A128  25 m  1:20.40  1:20.40   
14  84  Mäki Juuso  1999  SeUi  99A261  25 m  1:24.64  1:24.64   
15  18  Thodin Viktor  2000  JS-PU  00A166  25 m  1:25.92  1:25.92   
16  133  Khalili Ali  2001  VUS-VSS  01A554  25 m  1:51.43  1:51.43   
17  Jylhä Martin  2000  JS-PU  00B222  25 m       
 
Laji 7, 50m Rintauinti N,T-10 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
54  Pihlajamäki Alexandra  1998  KUS-GSS  98A529  25 m  37.57  37.57   
55  Raiskila Roosa  1998  KUS-GSS  98A851  50 m  41.90  40.40   
44  Lahtinen Milja  1999  KUS-GSS  99A621  25 m  41.89  41.89   
227  Ranta Sofia  2000  KaKa  00A974  25 m  45.28  45.28   
149  Kylkisalo Jenni  1999  VUS-VSS  99B122  25 m  47.16  47.16   
15  Söderlund Emilia  2001  JS-PU  01B163  25 m  49.51  49.51   
82  Latukka Hilla  2000  SeUi  00A235  25 m  49.92  49.92   
188  Seres Anisa  2004  VUS-VSS  04A202  25 m  50.67  50.67   
51  Nurkkala Sofia  2004  KUS-GSS  04A067  25 m  54.41  54.41   
10  201  Valkola Janina  2003  VUS-VSS  03A373  25 m  55.00  55.00   
11  148  Kylkisalo Anniina  2001  VUS-VSS  01A990  25 m  55.05  55.05   
12  96  Aho Senja  2002  VUS-VSS  02A740  25 m  55.70  55.70   
13  207  Zeidan Jasmin  2001  VUS-VSS  01B104  25 m  55.95  55.95   
14  190  Siltanen Mea  2001  VUS-VSS  01B105  25 m  58.22  58.22   
15  33  Jestoi Teea  2005  KUS-GSS  05A173  25 m  58.59  58.59   
16  106  Haarala Anniina  2004  VUS-VSS  04A019  25 m  58.93  58.93   
17  197  Tiilikka Siiri  2004  VUS-VSS  04A253  25 m  59.13  59.13   
18  150  Kylkisalo Viivi  2004  VUS-VSS  04A388  25 m  59.85  59.85   
19  118  Hulkki Ella  2004  VUS-VSS  04A200  25 m  1:01.09  1:01.09   
20  11  Rintala Vilma  2005  JS-PU  05A060  25 m  1:01.51  1:01.51   
21  203  Viitasalo Riikka  2004  VUS-VSS  04A231  25 m  1:02.96  1:02.96   
22  155  Lehto Joanna  2002  VUS-VSS  02A646  50 m  1:04.52  1:03.02   
23  193  Svahn Linnea  2004  VUS-VSS  04A399  25 m  1:06.35  1:06.35   
24  41  Känsäkangas Henna  2004  KUS-GSS  04A431  25 m  1:12.13  1:12.13   
25  28  Harju Tuulia  2005  KUS-GSS  05A151  25 m  1:13.89  1:13.89   
26  79  Kotkaniemi Elviira  2005  SeUi  05A004  25 m  1:13.95  1:13.95   
27  67  Kurunsaari Lotta  2000  Virkiä  00B239  25 m  1:15.06  1:15.06   
28  35  Kauppinen Salla-maaria  2002  KUS-GSS  02A724  25 m  1:16.62  1:16.62   
29  57  Tattari Tessa  2004  KUS-GSS  04A374  25 m  1:17.52  1:17.52   
30  16  Thodin Elin  2005  JS-PU  05A044  25 m       
31  153  Latva-Pirilä Joanna  1993  VUS-VSS  93A353  25 m       
 
Laji 8, 50m Rintauinti M,P-11 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
151  Lahti Samuli  1995  VUS-VSS  95B132  50 m  30.95  29.45   
171  Nygård Alex  1996  VUS-VSS  96A172  50 m  33.72  32.22   
128  Kapiainen Olli  1997  VUS-VSS  97B278  25 m  35.24  35.24   
Johansson Robin  1996  JS-PU  96A460  25 m  37.56  37.56   
13  Solvin Jonas  1997  JS-PU  97A124  50 m  42.58  41.08   
192  Sundsten Robin  2000  VUS-VSS  00A563  25 m  44.10  44.10   
Nordman Ivar  2003  JS-PU  03A140  50 m  48.85  47.35   
159  Lydman Alex  2003  VUS-VSS  03A218  25 m  49.53  49.53   
114  Helsing Kirill  2002  VUS-VSS  02A658  25 m  50.32  50.32   
10  34  Jestoi Teppo  2003  KUS-GSS  03A402  25 m  51.32  51.32   
11  113  Harju Tuukka  2003  VUS-VSS  03A544  25 m  52.24  52.24   
12  174  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS  03A161  25 m  52.47  52.47   
13  147  Kullas Rasmus  2002  VUS-VSS  02A642  25 m  57.06  57.06   
14  72  Hanka Eeli  2003  SeUi  03A107  25 m  57.57  57.57   
15  126  Kalliokoski Elias  2003  VUS-VSS  03A531  25 m  1:00.70  1:00.70   
16  140  Korkeakoski Valtteri  2003  VUS-VSS  03A500  25 m  1:01.36  1:01.36   
17  187  Saha Emil  2003  VUS-VSS  03A067  25 m  1:01.56  1:01.56   
18  109  Haikonen Onni  2003  VUS-VSS  03A136  50 m  1:04.49  1:02.99   
19  43  Lahtinen Lassi  2004  KUS-GSS  04A350  25 m  1:03.81  1:03.81   
20  69  Perälä Samuel  2002  Virkiä  02A894  25 m  1:03.99  1:03.99   
21  206  Vuollet Linus  2004  VUS-VSS  04A241  25 m  1:04.54  1:04.54   
22  Byggmästar Viktor  2002  JS-PU  02B034  25 m       
23  14  Strang Oskar  2003  JS-PU  03A776  25 m       
24  70  Pihlajamäki Teemu  2003  Virkiä  03A119  25 m       
25  95  Aho Sami  1995  VUS-VSS  95B130  25 m       
26  122  Jåfs Filip  2004  VUS-VSS  04A211  25 m       
27  127  Kangasmaa Simo  2003  VUS-VSS  03A658  25 m       
28  131  Keski-Hannula Jere  2004  VUS-VSS  04A220  25 m       
29  183  Ravals Simon  2003  VUS-VSS  03A528  25 m       
30  228  Ranta Valtteri  2002  KaKa  02B027  25 m       
 
Laji 9, 100m Selkäuinti N,T-15,13 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
208  Äkkinen Petra  2000  VUS-VSS  00A150  25 m  1:11.54  1:11.54   
163  Mielty Milja  2000  VUS-VSS  00A790  25 m  1:12.55  1:12.55   
42  Känsäkangas Laura  1999  KUS-GSS  99A968  25 m  1:16.22  1:16.22   
179  Pöllänen Inkeri  2001  VUS-VSS  01A159  25 m  1:17.69  1:17.69   
177  Pollari Kia  1999  VUS-VSS  99A354  50 m  1:19.95  1:17.95   
154  Latva-Pirilä Julia  2000  VUS-VSS  00A145  25 m  1:19.48  1:19.48   
205  Vuollet Fanny  1999  VUS-VSS  99A356  25 m  1:19.61  1:19.61   
226  Hakala Meri  1999  KaKa  99A557  25 m  1:22.01  1:22.01   
176  Pollari Ina  2002  VUS-VSS  02A035  25 m  1:22.47  1:22.47   
10  200  Vakimo Emmi  2000  VUS-VSS  00B120  25 m  1:22.87  1:22.87   
11  54  Pihlajamäki Alexandra  1998  KUS-GSS  98A529  25 m  1:23.39  1:23.39   
12  92  Salonen Senni  2001  SeUi  01A096  25 m  1:25.48  1:25.48   
13  10  Renvall Fanny  2000  JS-PU  00A799  25 m  1:27.04  1:27.04   
14  80  Kotkaniemi Sofia  2002  SeUi  02A003  25 m  1:27.91  1:27.91   
15  134  Kinnunen Emilia  2000  VUS-VSS  00B125  25 m  1:28.61  1:28.61   
16  202  Vierikko Laura  2000  VUS-VSS  00A416  25 m  1:29.25  1:29.25   
17  160  Majors Emily  2002  VUS-VSS  02A409  25 m  1:30.14  1:30.14   
18  91  Rasinpää Minttu-marie  2001  SeUi  01A755  25 m  1:30.55  1:30.55   
19  166  Mäenpää Annika  1999  VUS-VSS  99B075  25 m  1:30.86  1:30.86   
20  98  Björk Sylvi  1999  VUS-VSS  99A450  25 m  1:31.04  1:31.04   
21  185  Roth Stina  2001  VUS-VSS  01A765  25 m  1:31.50  1:31.50   
22  165  Mykkänen Roosa  2000  VUS-VSS  00A620  25 m  1:32.36  1:32.36   
23  119  Ingi Minna  2002  VUS-VSS  02A339  25 m  1:33.15  1:33.15   
24  68  Mustonen Emma  2002  Virkiä  02A048  25 m  1:33.77  1:33.77   
25  15  Söderlund Emilia  2001  JS-PU  01B163  25 m  1:34.03  1:34.03   
26  73  Hanka Enna  2000  SeUi  00A323  25 m  1:35.20  1:35.20   
27  29  Härkönen Emilia  2001  KUS-GSS  01A441  25 m  1:35.31  1:35.31   
28  148  Kylkisalo Anniina  2001  VUS-VSS  01A990  25 m  1:35.42  1:35.42   
29  50  Nurkkala Olivia  2002  KUS-GSS  02A382  25 m  1:35.54  1:35.54   
30  146  Kuhna Noora  2000  VUS-VSS  00A723  25 m  1:36.42  1:36.42   
31  37  Kivi Tiia  2000  KUS-GSS  00B119  25 m  1:37.13  1:37.13   
32  82  Latukka Hilla  2000  SeUi  00A235  25 m  1:37.19  1:37.19   
33  204  Vuollet Ellen  2001  VUS-VSS  01A169  25 m  1:38.40  1:38.40   
34  Elenius Wilma  2002  JS-PU  02A565  50 m  1:40.54  1:38.54   
35  141  Korkiakoski Tara  2003  VUS-VSS  03A152  25 m  1:41.71  1:41.71   
36  45  Lahtinen Veera  2002  KUS-GSS  02A123  25 m  1:41.72  1:41.72   
37  135  Kivi Paula  2002  VUS-VSS  02A222  25 m  1:42.66  1:42.66   
38  191  Storm Lumi  2001  VUS-VSS  01A400  25 m  1:42.73  1:42.73   
39  27  Harju Tinja  2002  KUS-GSS  02A384  25 m  1:43.11  1:43.11   
40  138  Koivisto Viivi  2002  VUS-VSS  02A226  25 m  1:43.53  1:43.53   
41  116  Hietala Julia  2001  VUS-VSS  01A597  25 m  1:44.14  1:44.14   
42  97  Arola Karolina  2001  VUS-VSS  01A713  25 m  1:44.18  1:44.18   
43  52  Nygård Nea  2002  KUS-GSS  02A188  25 m  1:45.41  1:45.41   
44  111  Halmelinna Iris  2000  VUS-VSS  00B007  25 m  1:48.35  1:48.35   
45  144  Kosunen Fanni  2001  VUS-VSS  01A861  50 m  1:50.92  1:48.92   
46  172  Nygård Linnéa  2002  VUS-VSS  02A173  25 m  1:53.24  1:53.24   
47  38  Koivisto Fanny  2001  KUS-GSS  01A809  25 m  1:54.32  1:54.32   
48  158  Loukasmäki Emma  2000  VUS-VSS  00B009  25 m  1:59.32  1:59.32   
49  169  Niinisalo Juliana  2002  VUS-VSS  02B004  25 m  2:00.52  2:00.52   
50  112  Halmelinna Vivian  2002  VUS-VSS  02A928  25 m  2:00.96  2:00.96   
51  143  Korpilahti Sara  2001  VUS-VSS  01A864  50 m  2:05.08  2:03.08   
52  19  Vikström Jasmine  2002  JS-PU  02A972  25 m  2:12.78  2:12.78   
53  35  Kauppinen Salla-maaria  2002  KUS-GSS  02A724  25 m       
54  83  Markkila Janika  1998  SeUi  98A469  25 m       
55  182  Rantala Ida  2002  VUS-VSS  02A937  25 m       
56  225  Eriksberg Sofia  2002  KaKa  02B022  25 m       
 
Laji 10, 100m Selkäuinti M,P-16,14 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
12  Smeds Kaj  1998  JS-PU  98A341  25 m  1:00.29  1:00.29   
39  Kotomäki Jere  1997  KUS-GSS  97A175  25 m  1:03.38  1:03.38   
17  Thodin Robin  1995  JS-PU  95A959  25 m  1:05.15  1:05.15   
229  Tarvainen Joel  1998  KUS-GSS  98A684  25 m  1:09.04  1:09.04   
Backlund André  1995  JS-PU  95A886  25 m  1:12.37  1:12.37   
84  Mäki Juuso  1999  SeUi  99A261  25 m  1:20.35  1:20.35   
18  Thodin Viktor  2000  JS-PU  00A166  25 m  1:20.61  1:20.61   
161  Malm Ivar  2001  VUS-VSS  01A596  25 m  1:22.30  1:22.30   
89  Porkkala Juho  2001  SeUi  01A128  50 m  1:25.38  1:23.38   
10  93  Viertola Arttu  1991  SeUi  91A780  25 m  1:25.26  1:25.26   
11  175  Ollus Felix  1999  VUS-VSS  99A998  25 m  1:25.87  1:25.87   
12  186  Saarimaa Otto  2002  VUS-VSS  02A402  25 m  1:26.11  1:26.11   
13  125  Kallio Felix  2001  VUS-VSS  01A177  25 m  1:32.21  1:32.21   
14  110  Haikonen Toivo  2002  VUS-VSS  02A229  25 m  1:34.35  1:34.35   
15  192  Sundsten Robin  2000  VUS-VSS  00A563  25 m  1:34.37  1:34.37   
16  117  Honkamaa Vilho  2002  VUS-VSS  02A405  25 m  1:36.83  1:36.83   
17  156  Lindbäck Carl-Eric  2001  VUS-VSS  01A605  25 m  1:37.82  1:37.82   
18  53  Peltonen Samu  2000  KUS-GSS  00A949  25 m  1:38.33  1:38.33   
19  121  Jerohin Jimi  2001  VUS-VSS  01A370  25 m  1:38.77  1:38.77   
20  170  Nissilä Tuukka  2001  VUS-VSS  01A688  25 m  1:39.27  1:39.27   
21  196  Tankka Kalle  2001  VUS-VSS  01A355  25 m  1:39.63  1:39.63   
22  194  Syrjälä Juuso  2001  VUS-VSS  01B002  25 m  1:41.51  1:41.51   
23  195  Söderholm Robin  2002  VUS-VSS  02A224  25 m  1:44.86  1:44.86   
24  178  Pulkkis Anton  2001  VUS-VSS  01A366  25 m  1:46.12  1:46.12   
25  124  Jämsä Juho  2001  VUS-VSS  01A840  25 m  1:47.73  1:47.73   
26  184  Reinikka Juuso  2000  VUS-VSS  00B180  25 m  1:49.03  1:49.03   
27  145  Kuhna Niko  2002  VUS-VSS  02A396  50 m  1:54.09  1:52.09   
28  180  Pörtfors Antton  2000  VUS-VSS  00A947  25 m  1:54.02  1:54.02   
29  142  Korpela Henri  2001  VUS-VSS  01A185  25 m  1:54.18  1:54.18   
30  139  Kojonen Arttu  2000  VUS-VSS  00B137  25 m  1:54.68  1:54.68   
31  198  Vainio Elias  2001  VUS-VSS  01A762  25 m  2:08.73  2:08.73   
32  Jylhä Martin  2000  JS-PU  00B222  25 m       
33  137  Koivisto Aaron  2001  VUS-VSS  01B197  25 m       
 
Laji 11, 50m Selkäuinti T-11,9 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
108  Haglund Emma  2003  VUS-VSS  03A493  25 m  41.36  41.36   
136  Kivi Petra  2003  VUS-VSS  03A153  25 m  45.24  45.24   
189  Seres Arna  2003  VUS-VSS  03A147  25 m  45.88  45.88   
106  Haarala Anniina  2004  VUS-VSS  04A019  25 m  47.06  47.06   
104  Grangärd Jenny  2003  VUS-VSS  03A151  25 m  48.10  48.10   
99  Björkholm Maija  2003  VUS-VSS  03A211  25 m  49.43  49.43   
36  Kivi Aada  2003  KUS-GSS  03A379  25 m  51.43  51.43   
120  Jerohin Aino  2003  VUS-VSS  03A154  25 m  51.94  51.94   
33  Jestoi Teea  2005  KUS-GSS  05A173  25 m  53.35  53.35   
10  90  Rasinpää Milka-maria  2003  SeUi  03A159  25 m  53.45  53.45   
11  197  Tiilikka Siiri  2004  VUS-VSS  04A253  25 m  53.65  53.65   
12  173  Ojanperä Oona  2003  VUS-VSS  03A232  25 m  53.86  53.86   
13  88  Nurmela Viivi  2004  SeUi  04A033  25 m  54.56  54.56   
14  105  Haapaniemi Minttu  2003  VUS-VSS  03A705  25 m  56.44  56.44   
15  115  Hietala Jennifer  2003  VUS-VSS  03A464  50 m  56.50  56.50   
16  103  Eriksson Ninni  2003  VUS-VSS  03A657  25 m  56.74  56.74   
17  123  Jämsä Ella  2003  VUS-VSS  03A477  25 m  57.89  57.89   
18  150  Kylkisalo Viivi  2004  VUS-VSS  04A388  25 m  58.31  58.31   
19  193  Svahn Linnea  2004  VUS-VSS  04A399  25 m  58.32  58.32   
20  203  Viitasalo Riikka  2004  VUS-VSS  04A231  25 m  58.48  58.48   
21  11  Rintala Vilma  2005  JS-PU  05A060  25 m  59.54  59.54   
22  162  Malmsten Nicole  2003  VUS-VSS  03A688  25 m  1:00.58  1:00.58   
23  188  Seres Anisa  2004  VUS-VSS  04A202  25 m  1:01.38  1:01.38   
24  28  Harju Tuulia  2005  KUS-GSS  05A151  25 m  1:03.23  1:03.23   
25  79  Kotkaniemi Elviira  2005  SeUi  05A004  25 m  1:07.54  1:07.54   
26  16  Thodin Elin  2005  JS-PU  05A044  50 m  1:11.88  1:11.88   
 
Laji 12, 50m Selkäuinti P-12,10 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
25  Anttila Jesse  2002  KUS-GSS  02A383  25 m  40.50  40.50   
159  Lydman Alex  2003  VUS-VSS  03A218  25 m  43.08  43.08   
174  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS  03A161  25 m  47.01  47.01   
66  Korpela Eemi  2002  Virkiä  02A011  25 m  47.02  47.02   
Nordman Ivar  2003  JS-PU  03A140  25 m  47.28  47.28   
187  Saha Emil  2003  VUS-VSS  03A067  25 m  48.31  48.31   
183  Ravals Simon  2003  VUS-VSS  03A528  50 m  48.63  48.63   
109  Haikonen Onni  2003  VUS-VSS  03A136  50 m  50.43  50.43   
157  Loo Casper  2002  VUS-VSS  02A473  25 m  51.80  51.80   
10  126  Kalliokoski Elias  2003  VUS-VSS  03A531  50 m  54.12  54.12   
11  49  Nissinen Visa  2004  KUS-GSS  04A432  25 m  57.23  57.23   
12  131  Keski-Hannula Jere  2004  VUS-VSS  04A220  50 m  57.72  57.72   
13  132  Ketonen Oskari  2002  VUS-VSS  02A648  50 m  57.72  57.72   
14  113  Harju Tuukka  2003  VUS-VSS  03A544  25 m  57.84  57.84   
15  122  Jåfs Filip  2004  VUS-VSS  04A211  25 m  58.16  58.16   
16  199  Vainio Oskari  2002  VUS-VSS  02A969  25 m  59.89  59.89   
17  206  Vuollet Linus  2004  VUS-VSS  04A241  25 m  1:01.23  1:01.23   
18  Eklund Alexander  2002  JS-PU  02B033  25 m       
19  Ekstrand Frans  2002  JS-PU  02B032  25 m       
20  14  Strang Oskar  2003  JS-PU  03A776  25 m       
21  26  Brandt Kasperi  2004  KUS-GSS  04A439  25 m       
22  31  Ikola Ville  2005  KUS-GSS  05A206  25 m       
23  65  Hjelt Elias  2002  Virkiä  02B024  25 m       
24  100  Björmans Oskar  2002  VUS-VSS  02A961  25 m       
25  127  Kangasmaa Simo  2003  VUS-VSS  03A658  25 m       
 
Laji 13, 200m Sekauinti T-15 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
47  Lehtonen Adolfina  1999  KUS-GSS  99A307  25 m  2:48.54  2:48.54   
205  Vuollet Fanny  1999  VUS-VSS  99A356  25 m  2:56.64  2:56.64   
227  Ranta Sofia  2000  KaKa  00A974  25 m  2:56.80  2:56.80   
42  Känsäkangas Laura  1999  KUS-GSS  99A968  50 m  3:00.13  3:00.13   
149  Kylkisalo Jenni  1999  VUS-VSS  99B122  25 m  3:04.36  3:04.36   
10  Renvall Fanny  2000  JS-PU  00A799  50 m  3:06.42  3:06.42   
141  Korkiakoski Tara  2003  VUS-VSS  03A152  25 m  3:18.31  3:18.31   
78  Korhonen Netta  2001  SeUi  01A103  25 m  3:19.05  3:19.05   
160  Majors Emily  2002  VUS-VSS  02A409  25 m  3:24.64  3:24.64   
10  56  Salin Liina  2002  KUS-GSS  02A762  25 m  3:29.41  3:29.41   
11  119  Ingi Minna  2002  VUS-VSS  02A339  25 m  3:32.29  3:32.29   
12  136  Kivi Petra  2003  VUS-VSS  03A153  25 m  3:33.91  3:33.91   
13  167  Mäki Mikaela  2001  VUS-VSS  01B007  25 m  3:38.74  3:38.74   
14  135  Kivi Paula  2002  VUS-VSS  02A222  25 m  3:42.77  3:42.77   
15  29  Härkönen Emilia  2001  KUS-GSS  01A441  50 m  3:45.02  3:45.02   
16  106  Haarala Anniina  2004  VUS-VSS  04A019  25 m  3:49.33  3:49.33   
17  45  Lahtinen Veera  2002  KUS-GSS  02A123  25 m  4:10.96  4:10.96   
18  32  Ingalsuo Jessica  2002  KUS-GSS  02A373  25 m       
19  37  Kivi Tiia  2000  KUS-GSS  00B119  25 m       
20  51  Nurkkala Sofia  2004  KUS-GSS  04A067  25 m       
21  118  Hulkki Ella  2004  VUS-VSS  04A200  25 m       
 
Laji 14, 200m Sekauinti P-16 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
12  Smeds Kaj  1998  JS-PU  98A341  50 m  2:22.44  2:22.44   
85  Mäki-Ikola Saku  1998  SeUi  98A797  25 m  2:41.78  2:41.78   
102  Ekström Elmeri  2000  VUS-VSS  00A871  25 m  2:45.71  2:45.71   
101  Ekorre Altti  1999  VUS-VSS  99A916  25 m  2:50.81  2:50.81   
175  Ollus Felix  1999  VUS-VSS  99A998  25 m  3:03.78  3:03.78   
196  Tankka Kalle  2001  VUS-VSS  01A355  25 m  3:24.42  3:24.42   
186  Saarimaa Otto  2002  VUS-VSS  02A402  25 m  3:35.83  3:35.83   
142  Korpela Henri  2001  VUS-VSS  01A185  25 m  3:47.46  3:47.46   
 
Laji 15, 50m Perhosuinti T-11 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
108  Haglund Emma  2003  VUS-VSS  03A493  25 m  41.76  41.76   
104  Grangärd Jenny  2003  VUS-VSS  03A151  25 m  46.32  46.32   
120  Jerohin Aino  2003  VUS-VSS  03A154  25 m  49.14  49.14   
189  Seres Arna  2003  VUS-VSS  03A147  25 m  50.94  50.94   
90  Rasinpää Milka-maria  2003  SeUi  03A159  25 m  52.78  52.78   
115  Hietala Jennifer  2003  VUS-VSS  03A464  25 m  58.78  58.78   
150  Kylkisalo Viivi  2004  VUS-VSS  04A388  25 m       
 
Laji 16, 50m Perhosuinti P-12 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
117  Honkamaa Vilho  2002  VUS-VSS  02A405  50 m  41.57  41.57   
110  Haikonen Toivo  2002  VUS-VSS  02A229  25 m  42.64  42.64   
159  Lydman Alex  2003  VUS-VSS  03A218  25 m  43.63  43.63   
195  Söderholm Robin  2002  VUS-VSS  02A224  25 m  46.54  46.54   
Nordman Ivar  2003  JS-PU  03A140  50 m  47.15  47.15   
174  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS  03A161  25 m  48.67  48.67   
157  Loo Casper  2002  VUS-VSS  02A473  25 m  52.49  52.49   
109  Haikonen Onni  2003  VUS-VSS  03A136  25 m       
183  Ravals Simon  2003  VUS-VSS  03A528  25 m       
 
Laji 17, 100m Rintauinti N,T-14,12 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
54  Pihlajamäki Alexandra  1998  KUS-GSS  98A529  25 m  1:21.87  1:21.87   
164  Miettinen Jenna  1999  VUS-VSS  99A920  25 m  1:25.68  1:25.68   
208  Äkkinen Petra  2000  VUS-VSS  00A150  25 m  1:25.94  1:25.94   
177  Pollari Kia  1999  VUS-VSS  99A354  25 m  1:28.28  1:28.28   
52  Nygård Nea  2002  KUS-GSS  02A188  25 m  1:30.41  1:30.41   
154  Latva-Pirilä Julia  2000  VUS-VSS  00A145  25 m  1:30.66  1:30.66   
176  Pollari Ina  2002  VUS-VSS  02A035  25 m  1:30.95  1:30.95   
202  Vierikko Laura  2000  VUS-VSS  00A416  25 m  1:31.04  1:31.04   
134  Kinnunen Emilia  2000  VUS-VSS  00B125  25 m  1:31.07  1:31.07   
10  55  Raiskila Roosa  1998  KUS-GSS  98A851  25 m  1:32.30  1:32.30   
11  179  Pöllänen Inkeri  2001  VUS-VSS  01A159  25 m  1:32.95  1:32.95   
12  50  Nurkkala Olivia  2002  KUS-GSS  02A382  25 m  1:33.55  1:33.55   
13  80  Kotkaniemi Sofia  2002  SeUi  02A003  25 m  1:34.91  1:34.91   
14  73  Hanka Enna  2000  SeUi  00A323  25 m  1:35.10  1:35.10   
15  146  Kuhna Noora  2000  VUS-VSS  00A723  25 m  1:37.02  1:37.02   
16  107  Haarala Pauliina  2000  VUS-VSS  00A139  50 m  1:40.61  1:37.61   
17  166  Mäenpää Annika  1999  VUS-VSS  99B075  25 m  1:39.12  1:39.12   
18  165  Mykkänen Roosa  2000  VUS-VSS  00A620  25 m  1:39.51  1:39.51   
19  152  Laiho Tiia  1999  VUS-VSS  99B055  25 m  1:40.02  1:40.02   
20  48  Lindholm Matilda  2001  KUS-GSS  01A744  25 m  1:40.09  1:40.09   
21  91  Rasinpää Minttu-marie  2001  SeUi  01A755  25 m  1:41.02  1:41.02   
22  108  Haglund Emma  2003  VUS-VSS  03A493  25 m  1:41.32  1:41.32   
23  119  Ingi Minna  2002  VUS-VSS  02A339  25 m  1:41.73  1:41.73   
24  200  Vakimo Emmi  2000  VUS-VSS  00B120  25 m  1:41.98  1:41.98   
25  68  Mustonen Emma  2002  Virkiä  02A048  25 m  1:42.28  1:42.28   
26  29  Härkönen Emilia  2001  KUS-GSS  01A441  25 m  1:43.99  1:43.99   
27  160  Majors Emily  2002  VUS-VSS  02A409  25 m  1:44.28  1:44.28   
28  185  Roth Stina  2001  VUS-VSS  01A765  25 m  1:44.63  1:44.63   
29  204  Vuollet Ellen  2001  VUS-VSS  01A169  50 m  1:49.21  1:46.21   
30  144  Kosunen Fanni  2001  VUS-VSS  01A861  50 m  1:52.37  1:49.37   
31  138  Koivisto Viivi  2002  VUS-VSS  02A226  25 m  1:49.38  1:49.38   
32  92  Salonen Senni  2001  SeUi  01A096  25 m  1:49.51  1:49.51   
33  141  Korkiakoski Tara  2003  VUS-VSS  03A152  25 m  1:49.75  1:49.75   
34  104  Grangärd Jenny  2003  VUS-VSS  03A151  25 m  1:50.85  1:50.85   
35  59  Yli-Yrjänäinen Erika  2001  KUS-GSS  01A999  25 m  1:51.39  1:51.39   
36  111  Halmelinna Iris  2000  VUS-VSS  00B007  25 m  1:51.67  1:51.67   
37  172  Nygård Linnéa  2002  VUS-VSS  02A173  50 m  1:54.71  1:51.71   
38  15  Söderlund Emilia  2001  JS-PU  01B163  25 m  1:51.73  1:51.73   
39  27  Harju Tinja  2002  KUS-GSS  02A384  25 m  1:52.76  1:52.76   
40  97  Arola Karolina  2001  VUS-VSS  01A713  25 m  1:55.53  1:55.53   
41  36  Kivi Aada  2003  KUS-GSS  03A379  25 m  1:56.44  1:56.44   
42  45  Lahtinen Veera  2002  KUS-GSS  02A123  25 m  1:57.02  1:57.02   
43  191  Storm Lumi  2001  VUS-VSS  01A400  25 m  1:57.08  1:57.08   
44  207  Zeidan Jasmin  2001  VUS-VSS  01B104  25 m  1:57.91  1:57.91   
45  201  Valkola Janina  2003  VUS-VSS  03A373  25 m  1:59.56  1:59.56   
46  136  Kivi Petra  2003  VUS-VSS  03A153  25 m  2:00.97  2:00.97   
47  190  Siltanen Mea  2001  VUS-VSS  01B105  25 m  2:01.12  2:01.12   
48  143  Korpilahti Sara  2001  VUS-VSS  01A864  25 m  2:01.71  2:01.71   
49  38  Koivisto Fanny  2001  KUS-GSS  01A809  25 m  2:01.82  2:01.82   
50  135  Kivi Paula  2002  VUS-VSS  02A222  25 m  2:02.15  2:02.15   
51  189  Seres Arna  2003  VUS-VSS  03A147  25 m  2:02.60  2:02.60   
52  96  Aho Senja  2002  VUS-VSS  02A740  25 m  2:07.42  2:07.42   
53  120  Jerohin Aino  2003  VUS-VSS  03A154  25 m  2:08.87  2:08.87   
54  123  Jämsä Ella  2003  VUS-VSS  03A477  25 m  2:09.34  2:09.34   
55  158  Loukasmäki Emma  2000  VUS-VSS  00B009  25 m  2:10.43  2:10.43   
56  58  Vainio Noora  2001  KUS-GSS  01A442  25 m  2:10.70  2:10.70   
57  Elenius Wilma  2002  JS-PU  02A565  25 m  2:11.45  2:11.45   
58  155  Lehto Joanna  2002  VUS-VSS  02A646  25 m  2:12.39  2:12.39   
59  173  Ojanperä Oona  2003  VUS-VSS  03A232  25 m  2:15.62  2:15.62   
60  99  Björkholm Maija  2003  VUS-VSS  03A211  25 m  2:15.75  2:15.75   
61  71  Hakola Helena  1999  SeUi  99B194  25 m       
62  90  Rasinpää Milka-maria  2003  SeUi  03A159  25 m       
63  103  Eriksson Ninni  2003  VUS-VSS  03A657  25 m       
64  105  Haapaniemi Minttu  2003  VUS-VSS  03A705  25 m       
65  112  Halmelinna Vivian  2002  VUS-VSS  02A928  25 m       
66  115  Hietala Jennifer  2003  VUS-VSS  03A464  25 m       
67  162  Malmsten Nicole  2003  VUS-VSS  03A688  25 m       
68  169  Niinisalo Juliana  2002  VUS-VSS  02B004  25 m       
69  182  Rantala Ida  2002  VUS-VSS  02A937  25 m       
70  225  Eriksberg Sofia  2002  KaKa  02B022  25 m       
 
Laji 18, 100m Rintauinti M,P-15,13 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
151  Lahti Samuli  1995  VUS-VSS  95B132  25 m  1:05.61  1:05.61   
129  Kapiainen Toni  1996  VUS-VSS  96B238  25 m  1:09.89  1:09.89   
39  Kotomäki Jere  1997  KUS-GSS  97A175  25 m  1:14.05  1:14.05   
171  Nygård Alex  1996  VUS-VSS  96A172  25 m  1:14.92  1:14.92   
128  Kapiainen Olli  1997  VUS-VSS  97B278  25 m  1:16.30  1:16.30   
181  Raikio Riku  1997  VUS-VSS  97A027  25 m  1:19.93  1:19.93   
Johansson Robin  1996  JS-PU  96A460  25 m  1:20.77  1:20.77   
17  Thodin Robin  1995  JS-PU  95A959  50 m  1:24.12  1:21.12   
168  Nabb Robin  1999  VUS-VSS  99A815  25 m  1:23.42  1:23.42   
10  229  Tarvainen Joel  1998  KUS-GSS  98A684  25 m  1:25.11  1:25.11   
11  161  Malm Ivar  2001  VUS-VSS  01A596  25 m  1:26.40  1:26.40   
12  130  Karjalainen Mathias  1999  VUS-VSS  99A348  25 m  1:26.57  1:26.57   
13  13  Solvin Jonas  1997  JS-PU  97A124  25 m  1:29.71  1:29.71   
14  102  Ekström Elmeri  2000  VUS-VSS  00A871  25 m  1:30.18  1:30.18   
15  18  Thodin Viktor  2000  JS-PU  00A166  25 m  1:31.92  1:31.92   
16  192  Sundsten Robin  2000  VUS-VSS  00A563  25 m  1:33.98  1:33.98   
17  Åström Harald  2001  SGR  01A008  25 m  1:34.50  1:34.50   
18  89  Porkkala Juho  2001  SeUi  01A128  25 m  1:37.40  1:37.40   
19  133  Khalili Ali  2001  VUS-VSS  01A554  25 m  1:41.76  1:41.76   
20  194  Syrjälä Juuso  2001  VUS-VSS  01B002  25 m  1:42.94  1:42.94   
21  180  Pörtfors Antton  2000  VUS-VSS  00A947  25 m  1:45.86  1:45.86   
22  170  Nissilä Tuukka  2001  VUS-VSS  01A688  25 m  1:47.15  1:47.15   
23  195  Söderholm Robin  2002  VUS-VSS  02A224  25 m  1:48.33  1:48.33   
24  121  Jerohin Jimi  2001  VUS-VSS  01A370  25 m  1:49.06  1:49.06   
25  156  Lindbäck Carl-Eric  2001  VUS-VSS  01A605  25 m  1:49.07  1:49.07   
26  139  Kojonen Arttu  2000  VUS-VSS  00B137  25 m  1:50.04  1:50.04   
27  117  Honkamaa Vilho  2002  VUS-VSS  02A405  25 m  1:51.43  1:51.43   
28  77  Kontiola Jere  2001  SeUi  01A030  25 m  1:51.61  1:51.61   
29  86  Nurmela Mikael  2002  SeUi  02A017  25 m  1:54.21  1:54.21   
30  53  Peltonen Samu  2000  KUS-GSS  00A949  25 m  1:54.40  1:54.40   
31  110  Haikonen Toivo  2002  VUS-VSS  02A229  25 m  1:54.83  1:54.83   
32  34  Jestoi Teppo  2003  KUS-GSS  03A402  25 m  1:54.91  1:54.91   
33  125  Kallio Felix  2001  VUS-VSS  01A177  25 m  1:55.85  1:55.85   
34  178  Pulkkis Anton  2001  VUS-VSS  01A366  25 m  1:56.32  1:56.32   
35  186  Saarimaa Otto  2002  VUS-VSS  02A402  25 m  1:56.39  1:56.39   
36  76  Kokkonen Eero  2000  SeUi  00A091  25 m  1:56.90  1:56.90   
37  198  Vainio Elias  2001  VUS-VSS  01A762  25 m  1:56.97  1:56.97   
38  114  Helsing Kirill  2002  VUS-VSS  02A658  25 m  1:57.52  1:57.52   
39  145  Kuhna Niko  2002  VUS-VSS  02A396  50 m  2:00.75  1:57.75   
40  137  Koivisto Aaron  2001  VUS-VSS  01B197  25 m  1:58.55  1:58.55   
41  Jylhä Martin  2000  JS-PU  00B222  25 m  2:00.26  2:00.26   
42  25  Anttila Jesse  2002  KUS-GSS  02A383  25 m  2:01.76  2:01.76   
43  124  Jämsä Juho  2001  VUS-VSS  01A840  25 m  2:07.69  2:07.69   
44  184  Reinikka Juuso  2000  VUS-VSS  00B180  25 m  2:10.05  2:10.05   
45  Backlund André  1995  JS-PU  95A886  25 m       
46  Eklund Alexander  2002  JS-PU  02B033  25 m       
47  Ekstrand Frans  2002  JS-PU  02B032  25 m       
48  228  Ranta Valtteri  2002  KaKa  02B027  25 m       
 
Laji 19, 4X50m Vapaauinti T-14 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
209  Vus-Vss 1  2000  VUS-VSS    25 m  2:02.56  2:02.56   
214  Vus-Vss 2  2000  VUS-VSS    25 m  2:09.19  2:09.19   
215  Vus-Vss 3  2000  VUS-VSS    25 m  2:22.35  2:22.35   
63  Kus-Gss Sininen [2000]  2000  KUS-GSS    25 m  2:23.71  2:23.71   
24  Js-Pu Naiset [2000]  2000  JS-PU    25 m  2:35.44  2:35.44   
223  Vus-Vss 7  2000  VUS-VSS    25 m  2:38.64  2:38.64   
218  Vus-Vss 4  2000  VUS-VSS    25 m  2:38.68  2:38.68   
62  Kus-Gss Naperot [2002]  2002  KUS-GSS    25 m  2:39.91  2:39.91   
60  Kus-Gss Musta [2001]  2001  KUS-GSS    25 m  2:41.11  2:41.11   
10  224  Vus-Vss 8  2000  VUS-VSS    25 m  2:45.71  2:45.71   
11  219  Vus-Vss 5  2000  VUS-VSS    25 m  3:04.46  3:04.46   
12  222  Vus-Vss 6  2000  VUS-VSS    25 m  3:06.96  3:06.96   
 
Laji 20, 4X50m Vapaauinti P-15 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
210  Vus-Vss 1  1999  VUS-VSS    25 m  1:59.06  1:59.06   
213  Vus-Vss 2  1999  VUS-VSS    25 m  2:08.67  2:08.67   
221  Vus-Vss 6  1999  VUS-VSS    25 m  2:20.95  2:20.95   
220  Vus-Vss 5  1999  VUS-VSS    25 m  2:37.69  2:37.69   
217  Vus-Vss 4  1999  VUS-VSS    25 m  2:44.24  2:44.24   
216  Vus-Vss 3  1999  VUS-VSS    25 m  2:54.32  2:54.32   
23  Js-Pu Miehet [1999]  1999  JS-PU    25 m       
 
Laji 21, 4X100m Sekauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
61  Kus-Gss Naiset [1998]  1998  KUS-GSS    25 m  5:12.43  5:12.43   
 
Laji 22, 4X100m Sekauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
20  Js-Pu 1  JS-PU    25 m  4:12.86  4:12.86   
212  Vus-Vss 1  1990  VUS-VSS    25 m  4:15.40  4:15.40   
22  Js-Pu 2  JS-PU    25 m  5:16.48  5:16.48   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.06  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2014 
Lisenssinhaltija: JS-PU, Jakobstad/Pietarsaari  Tulostusaika  17:33