Alustava aikataulu - 15.2.2014 
 
  Kilpailu  Jeppisuinnit, 15.2.2014    Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Pietarsaari    Tulostusaika  17:33   
  Järjestäjä  Jakobstads Simmare - Pietarsaaren Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  15 helmikuu 2014         
 
 
Klo  Nro  Laji  Luokka  Vaihe  Erä  Huom. 

 
13:00  100m VU N,T-14,12,10  Loppukilpailut  17   
13:36  100m VU M,P-15,13,11  Loppukilpailut  13   
14:03  50m Vapaauinti T-9  Loppukilpailut   
14:05  50m Vapaauinti P-10  Loppukilpailut   
14:09  100m PerhosuintiN,T-15,13  Loppukilpailut   
14:20  100m PerhosuintiM,P-16,14  Loppukilpailut   
14:27    Palkintojen jako         
14:42  50m Rintauinti N,T-10  Loppukilpailut   
14:53  50m Rintauinti M,P-11  Loppukilpailut   
15:01  100m Selkäuinti N,T-15,13  Loppukilpailut  10   
15:24  10  100m Selkäuinti M,P-16,14  Loppukilpailut   
15:38  11  50m Selkäuinti T-11,9  Loppukilpailut   
15:46  12  50m Selkäuinti P-12,10  Loppukilpailut   
15:54    Palkintojen jako         
16:09  13  200m Sekauinti T-15  Loppukilpailut   
16:27  14  200m Sekauinti P-16  Loppukilpailut   
16:36  15  50m Perhosuinti T-11  Loppukilpailut   
16:40  16  50m Perhosuinti P-12  Loppukilpailut   
16:44  17  100m Rintauinti N,T-14,12  Loppukilpailut  12   
17:14  18  100m Rintauinti M,P-15,13  Loppukilpailut   
17:33    Palkintojen jako         
17:48  19  4X50m Vapaauinti T-14  Loppukilpailut   
17:57  20  4X50m Vapaauinti P-15  Loppukilpailut   
18:06  21  4X100m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut   
18:14  22  4X100m Sekauinti Miehet  Loppukilpailut   
18:22    Palkintojen jako         
18:37    Jakso päättynyt         
             
    Aika erien välissä (henk.koht): 30 s         
    Aika erien välissä (viesti): 60 s         
    Aika lajien välissä (henk.koht.): 1 min         
    Aika lajien välissä (viesti): 2 min         
    Tauon pituus: 0 min         
    Palkintojen jako: 15 min         
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.06  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2014 
Lisenssinhaltija: JS-PU, Jakobstad/Pietarsaari  Tulostusaika  17:33