Tulokset Täydellinen - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Jeppis Kokko Cup 10 27.4.2013    Tulostuspäivämäärä  27 huhtikuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Pietarsaari    Tulostusaika  19:08   
  Järjestäjä  JS-PU, KUS-GSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  27 huhtikuu 2013         
 
 
Laji 1, 100 m PU/Fjäril N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Fanny Renvall  2000    280  35.95        1:24.19   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
 
Laji 2, 100m PU/Fjäril M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kaj Smeds  1998    451  29.68        1:03.20   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
Robin Thodin  1995    407  30.17        1:05.40   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
 
Laji 3, 50m VU/Fritt N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Andrea Villbacka  1998    342          33.24   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Erika Yli-Yrjänäinen  2001    156          43.18   
  Kokkolan Uimaseura                   
Sofia Nurkkala  2004    144          44.32   
  Kokkolan Uimaseura                   
Tinja Harju  2002    137          45.05   
  Kokkolan Uimaseura                   
Liina Salin  2002    129          46.00   
  Kokkolan Uimaseura                   
Salla-Maaria Kauppinen  2002    95          50.96   
  Kokkolan Uimaseura                   
Elin Thodin  2005    66          57.39   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Vilma Rintala  2005    60          59.34   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Iida Leskinen  2004              DNS   
  Kokkolan Uimaseura                   
Tia Leskinen  2001              DNS   
  Kokkolan Uimaseura                   
Aada Kivi  2003              DSQ   
  Kokkolan Uimaseura                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 4, 50m VU/Fritt M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jonas Solvin  1997    371          28.25   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Robin Johansson  1996    334          29.27   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 5, 25m VU/Fritt T/P F/P, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Martin Jylhä  2000              19.76   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Alexander Eklund  2002              20.40   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Viktor Byggmästar  2002              20.71   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Emilia Söderlund  2001              20.81   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Jasmine Vikström  2002              23.99   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Meeri Tyni  2002              24.87   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Linda Tyni  2004              25.31   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Oskar Strang  2003              27.79   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Tilde Willfors  2004              28.73   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Jukka Hulkko  2000              DSQ   
  Kokkolan Uimaseura                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 6, 100m RU/Bröst N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Nea Nygård  2002    235  48.41        1:41.65   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Olivia Nurkkala  2002    209  48.68        1:45.64   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Oona Norrena  2000    196  51.12        1:47.90   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Matilda Lindholm  2001    195  52.16        1:48.09   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Tinja Harju  2002    141  57.18        2:00.60   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Liina Salin  2002    102  1:03.38        2:14.32   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Tia Leskinen  2001              DNS   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
 
Laji 7, 100m RU/Bröst M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Joakim Hänninen  2000    209  43.80        1:33.70   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Niklas Nygård  2001    141  48.93        1:46.78   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Ivar Nordman  2003    131  50.61        1:49.50   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
Roope Knuuttila  2000    114  53.82        1:54.68   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Samu Peltonen  2000    106  55.07        1:57.47   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
 
Laji 8, 50m SU/Rygg N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Tiia Kivi  2000    135          50.07   
  Kokkolan Uimaseura                   
Vilma Rintala  2005    72          1:01.75   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Elin Thodin  2005    22          1:32.34   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 10, 100m VU/Fritt N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Fanny Renvall  2000    406  32.01        1:08.91   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
Nea Nygård  2002    237  41.25        1:22.42   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Jessica Peltokangas  2002    213  40.68        1:25.45   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
Emilia Härkönen  2001    200  41.57        1:27.21   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Jessica Ingalsuo  2002    169  43.61        1:32.31   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Olivia Nurkkala  2002    167  44.20        1:32.66   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Oona Norrena  2000    138  48.84        1:38.70   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Tiia-Maria Hautamäki  2002    125  49.85        1:41.90   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Noora Vainio  2001    96  51.09        1:51.38   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
10  Salla-Maaria Kauppinen  2002    77  56.73        2:00.08   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
 
Laji 11, 100m VU/Fritt M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kaj Smeds  1998    481  27.50        57.36   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
Robin Thodin  1995    406  28.79        1:00.70   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
Jonas Solvin  1997    338  30.50        1:04.50   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
Robin Johansson  1996    259  33.00        1:10.50   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
Joakim Hänninen  2000    244  34.79        1:11.92   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Viktor Thodin  2000    206  35.39        1:16.10   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
Roope Knuuttila  2000    135  43.65        1:27.56   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Samu Peltonen  2000    134  42.52        1:27.80   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Niklas Nygård  2001    87  46.29        1:41.57   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
 
Laji 12, 50m RU/Bröst N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sofia Nurkkala  2004    114          59.39   
  Kokkolan Uimaseura                   
Aada Kivi  2003    82          1:06.24   
  Kokkolan Uimaseura                   
Iida Leskinen  2004              DNS   
  Kokkolan Uimaseura                   
Erika Yli-Yrjänäinen  2001              DSQ   
  Kokkolan Uimaseura                   
  SW 7.2 Eriaikaisia / poikkeavia käsiliikkeitä               
Tiia-Maria Hautamäki  2002              DSQ   
  Kokkolan Uimaseura                   
  SW 7.4 Eriaikaisia / poikkeavia jalkaliikkeitä               
 
Laji 13, 50m RU/Bröst M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jesse Anttila  2002    83          57.83   
  Kokkolan Uimaseura                   
 
Laji 14, 25m SU/Rygg T/P F/P, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Emilia Söderlund  2001              24.44   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Alexander Eklund  2002              24.80   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Martin Jylhä  2000              24.81   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Meeri Tyni  2002              25.75   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Jukka Hulkko  2000              25.97   
  Kokkolan Uimaseura                   
Viktor Byggmästar  2002              26.76   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Jasmine Vikström  2002              29.92   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Tilde Willfors  2004              31.31   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Linda Tyni  2004              31.69   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
10  Oskar Strang  2003              33.92   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 15, 100m SU/Rygg N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Wilma Elenius  2002    171  48.09        1:39.49   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
Emilia Härkönen  2001    165  50.05        1:40.71   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Tiia Kivi  2000    131  52.33        1:48.68   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Noora Vainio  2001    81  1:03.53        2:07.82   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
 
Laji 16, 100m SU/Rygg M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Viktor Thodin  2000    188  41.21        1:25.39   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
 
Laji 17, 50m PU/Fjäril N/D, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Andrea Villbacka  1998    284          37.08   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Matilda Lindholm  2001    149          46.00   
  Kokkolan Uimaseura                   
Jessica Peltokangas  2002    139          47.03   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Jessica Ingalsuo  2002    93          53.87   
  Kokkolan Uimaseura                   
Wilma Elenius  2002    88          54.87   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
Laji 18, 50m PU/Fjäril M/H, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jesse Anttila  2002    102          46.62   
  Kokkolan Uimaseura                   
Ivar Nordman  2003    77          51.30   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.20.00  Tulostuspäivämäärä  27 huhtikuu 2013 
Lisenssinhaltija: JS-PU, Jakobstad/Pietarsaari  Tulostusaika  19:08